Розклад змагань (зони)

11

ЧЕМПiОНАТ УКРАЇНИ – 2005 ( З о н а л ь н i з м а г а н н я ) ЧЕМПiОНАТ УКРАЇНИ – 2005 р. з БАГАТОБОРСТВА м.Київ, Нацiональний спортивний комплекс <Олiмпiйський>

МiНiСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ МОЛОДi ТА СПОРТУ
ФЕДЕРАЦiЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ
 
ЧЕМПiОНАТ УКРАЇНИ – 2005
( З о н а л ь н i  з м а г а н н я )
ЧЕМПiОНАТ УКРАЇНИ – 2005 р. з БАГАТОБОРСТВА
 
м.Київ, Нацiональний спортивний комплекс <Олiмпiйський>
 
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
 
1 – й день. 14 червня, субота
Бiг на 100 м
Чол
10-бор
9.30
 
 
 
Бiг на 100 м з бар.
Жiн
7-бор
9.50
 
 
 
 
 
 
10.30
Стрибок у довжину
Чол
10-бор
 
 
 
11.00
Стрибок у висоту
Жiн
7-бор.
 
 
 
12.15
Штовхання ядра
Чол
10-бор
 
 
 
12.30
Стрибок у висоту
Жiн
Ф i н а л
 
 
 
15.00
Метання молота
Жiн
Ф i н а л
 
 
 
15.00
Стр.з жердиною
Жiн
Ф i н а л
              
 
 
15.30
Штовхання ядра
Жiн
7-бор
Бiг на 110 м з/б
Чол
1-е коло
16.00
 
 
 
 
 
 
16.00
Стрибок у довжину
Чол
Ф i н а л
Бiг на 100 м з/б
Жiн
1-е коло
16.20
 
 
 
 
 
 
16.30
Штовхання ядра
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 100 м
Жiн
1-е коло
16.35
 
 
 
Бiг на 100 м
Чол
1-е коло
16.50
 
 
 
 
 
 
17.00
Стр. з жердиною
Чол
Ф i н а л
 
 
 
17.00
Стрибок у висоту
Чол
10-бор
Бiг на 200 м
Жiн
7-бор
17.10
 
 
 
 
 
 
17.20
Метання молота
Чол
Ф i н а л
 
 
 
17.25
Потрiйний Стрибок
Жiн
Ф i н а л
 
 
 
17.30
Штовхання ядра
Чол
Ф i н а л
Бiг на 3000 м з перешкодами
Жiн
Ф i н а л
17.30
 
 
 
Бiг на 3000 м з перешкодами
Чол
Ф i н а л
17.50
 
 
 
Бiг на 100 з бар.
Жiн
Ф i н а л
18.10
 
 
 
Бiг на 110 м з бар.
Чол
Ф i н а л
18.25
Стрибок у висоту
Чол
Ф i н а л
Бiг на 100 м
Жiн
Ф i н а л
18.40
 
 
 
Бiг на 100 м
Чол
Ф i н а л
18.50
 
 
 
Бiг на 400 м
Жiн
Ф i Н А Л
19.00
 
 
 
Бiг на 400 м
Чол
Ф i Н А Л
19.10
 
 
 
Бiг на 400 м
Чол
10-бор
19.25
 
 
 
Бiг на 1500 м
Жiн
Ф i н а л
19.40
 
 
 
Бiг на 1500 м
Чол
Ф i н а л
19.50
 
 
 
Бiг на 5000 м
Жiн
Ф i Н А Л
20.05
 
 
 
Бiг на 5000 м
Чол
Ф i н а л
20.30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2 – й день. 15 червня, недiля
Бiг на 110 м з бар.
Чол
10-бор
10.00
 
 
 
Бiг на 200 м
Жiн
1-е коло
10.20
 
 
 
Бiг на 200 м
Чол
1-е коло
10.35
 
 
 
Бiг на 400 м з бар.
Жiн
Ф i н а л
10.55
 
 
 
 
 
 
11.00
Стрибок у довжину
Жiн
7-бор
Бiг на 400 м з бар.
Чол
Ф i н а л
11.10
 
 
 
 
 
 
11.15
Метання диска
Чол
10-бор
 
 
 
11.15
Метання списа
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 800 м
Жiн
Ф i н а л
11.30
 
 
 
Бiг на 800 м
Чол
Ф i н а л
11.40
 
 
 
Бiг на 200 м
Жiн
Ф i н а л
12.00
 
 
 
Бiг на 200 м
Чол
Ф i н а л
12.10
 
 
 
 
 
 
12.20
Стрибок у довжину
Жiн
Фiнал
Бiг на 10 000 м
Жiн
Ф i н а л
12.25
 
 
 
 
 
 
12.30
Метання списа
Жiн
7-бор
 
 
 
12.30
Метання диска
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 10 000 м
Чол
Ф i н а л
12.50
 
 
 
 
 
 
13.00
Стр. з жердиною
Чол
10-бор
Естафета 4х100 м
жiн
Ф i Н А Л
13.20
 
 
 
 
 
 
13.30
Метання диска
Чол
Ф i н а л
 
 
 
13.30
Метання списа
Чол
Ф i н а л
Естафета 4х100 м
Чол
Ф i Н А Л
13.30
 
 
 
 
 
 
13.40
Потрiйний Стрибок
Чол
Ф i н а л
Естафета 4 х 400 м
Жiн
Ф i Н А Л
13.45
 
 
 
Естафета 4 х 400 м
Чол
Ф i Н А Л
13.55
 
 
 
Бiг на 800 м
Жiн
7-бор
14.30
 
 
 
 
 
 
15.30
Метання списа
Чол
10-бор
Бiг на 1500
чол
10-бор
16.45
 
 
 
 
 
                                                                                                      Головна суддiвська колегiя