Розклад Чемпiонату України 2005 (Фiнал)

24

ЧЕМПiОНАТ УКРАЇНИ – 2005 Ф i Н А Л 02 – 03 липня. КИЇВ. Стадiон НСК “ОЛiМПiЙСЬКИЙ”

МiНiСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ МОЛОДi ТА СПОРТУ
ФЕДЕРАЦiЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ
 
ЧЕМПiОНАТ УКРАЇНИ – 2005
Ф i Н А Л
02 – 03 липня. КИЇВ. Стадiон НСК “ОЛiМПiЙСЬКИЙ”
 
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
Корекцiя вiд 30.06.05

1 – й день. 2 липня. субота
 
 
 
15.00
Метання молота
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 110 м з/б
Чол
1-е коло
17,20
Метання диска
Чол
Ф i н а л
 
 
 
17,25
Потрiйний стрибок
Чол
Ф i н а л
Бiг на 100 м з/б
Жiн
1-е коло
17,30
Штовхання ядра
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 3000 м з пер
Чол
Ф i н а л
17,40
 
 
 
Бiг на 400 м
Жiн
1-е коло
17,50
Стрибок з жердиною
Чол
Ф i н а л
Бiг на 400 м
Чол
1-е коло
18,00
Стрибок у висоту
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 3000 м з пер
Жiн
Ф i н а л
18.10
 
 
 
Бiг на 100 з бар.
Жiн
Ф i н а л
18.25
 
 
 
Нагородження: 3000 м з пер.Чол, Жiн
18.20
 
 
 
Бiг на 110 м з бар.
Чол
Ф i н а л
18.35
 
 
 
Бiг на 100 м
Жiн
1-е коло
18.40
 
 
 
Нагородження: диск; потрiйний – Чол
18.55
 
 
 
Бiг на 100 м
Чол
1-е коло
19.00
 
 
 
Нагородження: 100 м з/б 110 м з/б
19.10
Метання диска
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 800 м
Жiн
1-е коло
19.15
Стрибок у довжину
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 800 м
Чол
1-е коло
19.25
 
 
 
Бiг на 400 м з бар
Жiн
1-е коло
19.35
Штовхання ядра
Чол
Ф i н а л
Нагородження:  Ядро Чол.
19.45
 
 
 
Бiг на 400 м з бар
Чол
1-е коло
19.50
 
 
 
Бiг на 5000 м
Чол
Ф i н а л
20.00
 
 
 
Бiг на 100 м
Жiн
Ф i н а л
20.15
 
 
 
Бiг на 100 м
Чол
Ф i н а л
20.20
 
 
 
Бiг на 5000 м
Жiн
Ф i н а л
20,30
 
 
 
Бiг на 1500 м
Жiн
Ф i н а л
20.50
 
 
 
Бiг на 1500 м
Чол
Ф i н а л
21,00
 
 
 
Нагородження; 5000 м Чол.
       Диск Жiн.  100 м Жiн.Чол.,
20.45
 
 
 
Нагородження: висота Чол.довжина Ж
20.50
 
 
 
Нагородження: жердина. Чол.        
       молот Жiн.,1500 м Жiн.Чол.   
                 Ядро жiн
21.15
 
 
 
 
2 – й день. 3 липня, недiля
 
15.00
Метання молота
Чол
Ф i н а л
17.15
Стр. з жердиною
Жiн
Ф i н а л
17.15
Потрiйний стрибок
Жiн
Ф i н а л
17.20
Метання списа
Чол
Ф i н а л
Бiг на 10 000 м
Жiн
Ф i н а л
17.30
 
 
 
 
 
 
18.00
Стрибок у висоту
Чол
Ф i н а л
Бiг на 200 м
Жiн
1-е коло
18.10
 
 
 
Бiг на 200 м
Чол
1-е коло
18.20
 
 
 
Нагородження: 10 000 м Жiн
18.27
 
 
 
Нагородження: потрiйний Жiн
18.45
Метання списа
Жiн
Ф i н а л
Бiг на 10 000 м
Чол
Ф i н а л
18.55
 
 
 
 
 
 
19.00
Стрибок у довжину
Чол
Фiнал
Нагородження: 5000 м Жiн
19.25
 
 
 
Бiг на 400 м з бар
Жiн
Ф i н а л
19.30
 
 
 
Нагородження: 10 000 Чол
19,33
 
 
 
Бiг на 400 м з бар
Чол
Ф i н а л
19.40
 
 
 
Бiг на 200 м
Жiн
Ф i н а л
19.45
 
 
 
Бiг на 200 м
Чол
Ф i н а л
19.50
 
 
 
Нагородження:400 м з бар.Жiн. Чол.
 Жердина Жiн
19.52
 
 
 
Бiг на 800 м
Жiн
Ф i н а л
20.00
 
 
 
Бiг на 800 м
Чол
Ф i н а л
20.05
 
 
 
Нагородження: 200 м Жiн. Чол..
20.07
 
 
 
Бiг на 400 м
Жiн
Ф i н а л
20.15
 
 
 
Бiг на 400 м
Чол
Ф i н а л
20.20
 
 
 
Нагородження: довжина Чол.,
800 Жiн, Чол
20.22
 
 
 
Нагородження:молот Чол., спис Жiн
20,30
 
 
 
Нагородження: 800 Жiн, Чол.
                400 Жiн, Чол
20.35
Урочисте закриття змагань

                                                                                                      Головна суддiвська колегiя