Склад збiрних команд України з легкої атлетики

5

На засiданнi виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України, яке вiдбулося у понедiлок, 04 липня, було затверджено склад збiрних команд України з легкої атлетики

На засiданнi виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України, яке вiдбулося у понедiлок, 04 липня, було затверджено склад збiрних команд України з легкої атлетики на чемпiонат Свiту з легкої атлетики у Гельсiнкi 06-14 серпня 2005 року та чемпiонат Європи серед молодi до 23 рокiв у Ерфуртi (Нiмеччина) 14-17 липня 2005 року.
Пропонуємо вам ознайомитися зi складами команд:
 
Чемпiонат Свiту 2005
6-14 серпня, Гельсiнкi (Фiнляндiя)
Попереднiй склад збiрної команди України з легкої атлетики
 
Чоловiки
вид
П.i.Б спортсмена
р.н.
область
ДСТ
1
100м
Анатолiй Довгаль
Костянтин Васюков
1976
1981
Харкiвська
Донецька
ЗСУ
Динамо
2
200м
Дмитро Глущенко
1981
Харкiвська
Колос
3
1500м
iван Гешко
1979
Чернiвецька
Динамо
4
5000м
Сергiй Лебiдь
1975
Донецька
Динамо
5
110м з/б
Сергiй Демидюк
1982
м. Київ
Динамо
6
3000м з/п
Вадим Слободенюк
1981
Рiвненська
Динамо
7
висота
Юрiй Крамаренко
Андрiй Соколовський
1983
1978
Київська
Миколаївська
ЗСУ
Динамо
8
жердина
Денис Юрченко
Владислав Ревенко
Руслан Єременко
Олександр Корчмiд
1978
1984
1978
1982
Донецька
Київська
Київська
Київська
Динамо
Колос
Динамо
Динамо
9
довжина
Володимир Зюськов
Роман Щуренко
Олексiй Лукашевич
1981
1976
1977
Донецька
м. Київ
Днiпропетровська
ЗСУ
ЗСУ
Динамо
10
потрiйний
Микола Саволайнен
Вiктор Ястребов
1980
1982
м. Київ
Київська
ЗСУ
Динамо
11
ядро
Юрiй Бiлоног
1974
Одеська
Динамо
12
молот
Андрiй Скварук
iгор Тугай
Владислав Пiскунов
Артем Рубанко (запас)
1967
1975
1978
1974
Рiвненська
Київська
Херсонська
м. Київ
ЗСУ
Колос
ЗСУ
МОН
13
спис
Олег Стаценко
1980
Харкiвська
Колос
14
20км с/х
Андрiй Юрiн
1984
Київська
Динамо
15
50км с/х
Олексiй Казанiн
1982
Київська
 
16
десятиборство
Сергiй Андросович
1983
Днiпропетровська
Колос
17
ест. 4х400м
Андрiй Твердо ступ
Володимир Демченко
Михайло Книш
Олексiй Рачковський
Євгенiй Заков
Вiталiй Дубоносов
1977
1981
1983
1983
1978
1985
Харкiвська
Днiпропетровська
Вiнницька
 
Харкiвська
м. Київ
Динамо
Україна
Колос
 
ЗСУ
Динамо
 
Жiнки
вид
П.i.Б спортсмена
р.н
область
ДСТ
1
100м
Жанна Блок
1972
 
Динамо
2
200м
Жанна Блок
Марина Майданова
1972
1982
 
Харкiвська
Динамо
Динамо
3
400м
Антонiна Єфремова
1981
Донецька
Динамо
4
800м
Тетяна Петлюк
Тамара Твердоступ
1982
1979
м. Київ
Харкiвська
Динамо
Динамо
5
1500м
Неля Непорадна
Тетяна Головченко
Тетяна Кривобок
1985
1980
1972
iв.-Франкiвська
Сумська
Донецька
Динамо
Динамо
Динамо
6
5000м
Наталiя Беркут
Марина Дуброва
1975
1978
Київська
м. Київ
Спартак
Динамо
7
10000м
Наталiя Беркут
1974
Київська
Спартак
8
100м з/б
Олена Красовська
1976
 
Динамо
9
400м з/б
Тетяна Терещук-Антiпова
Анастасiя Рабченюк
1969
 
1983
 
 
м. Київ
Динамо
 
Динамо
10
3000м з/п
Валентина Горпинич
1983
Одеська
Україна
11
висота
Вiта Паламар
Вiта Стьопiна
iрина Михальченко
1977
1976
1972
Запорiзька
 
м. Київ
 
ЗСУ
 
ЗСУ
12
жердина
Анжела Балахоновi
Наталя Кущ
1972
1983
м. Київ
Донецька
Динамо
Динамо
13
довжина
Олександра Шишлюк
1980
Черкаська
Динамо
14
потрiйний
Тетяна Дяченко
1986
Днiпропетровська
Динамо
15
диск
Олена Антонова
Наталiя Фокiна
1972
1982
Днiпропетровська
Донецька
Україна
Динамо
16
спис
Ольга iванкова
1973
Харкiвська
Україна
17
молот
iрина Секачова
Наталiя Золотухiна
1976
1985
Київська
Черкаська
Динамо
ЗСУ
18
20км с/х
Вiра Зозуля
1970
Тернопiльська
Колос
19
семиборство
Наталiя Добринська
Юлiя Акуленко
Людмила Блонська
1982
1977
1977
Вiнницька
Днiпропетровська
Київська
Колос
Динамо
МОН
20
4х100м
iрина Кожемякiна
iрина Штангєєва
iрина Шепетюк
Олена Чебану
Олена Синявiна
1980
1982
1982
1981
1979
Днiпропетровська
Донецька
iв.-Франкiвська
Харкiвська
Харкiвська
Динамо
Україна
Динамо
Динамо
ЗСУ
21
4х400м
Наталiя Пигида
Антонiна Єфремова
Оксана iлюшкiна
Лiлiя Пилюгiна
Наталя Макух
Ксенiя Карандюк
1981
1981
1974
1985
1975
1986
Київська
Донецька
Миколаївська
м. Київ
Миколаївська
Київська
Колос
Динамо
ЗСУ
Динамо
Україна
МОН
 
Склад збiрної команди України на чемпiонат Європи серед молодi до 23 рокiв, Ерфурт 14-17 липня 2005 року
 
П.i.Б спортсмена
вид
результат
1.  
Рачковський Олексiй
400м, ест. 4х400м
46.08
2.  
Книш Михайло
400м, ест. 4х400м
46.36
3.  
Дубоносов Вiталiй
400м, ест. 4х400м
46.49
4.  
Волошин Вiталiй
800м, ест. 4х400м
1:47.71
5.  
Крiмаренко Юрiй
висота
2.33
6.  
Козбанов Артем
висота
2.25
7.  
Ревенко Владислав
жердина
5.80
8.  
Мазурик Максим
жердина
5.60
9.  
Федас Денис
жердина
5.40
10.  
Харковець Анатолiй
3000м з/п
8:34.37
11.  
Пругло Сергiй
диск
60.55
12.  
Виноградов Євген
молот
74.38
13.  
Юрiн Андрiй
с/х
1:22.23
14.  
Вальченко Артем
с/х
1:24.23
15.  
Пацеля Олександр
довжина
8.00
16.  
Бiлоцеркiвський Дмитро
довжина
7.91
17.  
Андрєєва-Данiв Ольга
100м, 200м
11.53, 23.32
18.  
Пилюгiна Лiлiя
400м
51.87
19.  
Бондар Олена
800м
2:03.62
20.  
Непорадна Неля
1500м
4:03.00
21.  
Снiгур Євгенiя
100м з/б
13.36
22.  
Горпинич Валентина
3000м з/п
9:49.73
23.  
Мара Валерiя
3000м з/п
9:56.74
24.  
Рабченюк Анастасiя
400м з/б
56.56
25.  
Кущ Наталiя
жердина
4.40
26.  
Солодуха Ольга
потрiйний
14.04
27.  
Карсак Катерина
диск
58.65
28.  
Золотухiна Наталiя
молот
66.03
29.  
Мельниченко Ганна
семиборство
5804
 
Запас:
Семенов Андрiй (ядро, 19.02), Рiзанькова Лiлiя (молот, 65.70), Томашевська Наталiя (потрiйний, 13.91), Лабовський Микола (1500м, 3:42.34), Щорс Олена (довжина, 5.61), Йосипенко Людмила (семиборство, 5786)