Cклад збiрної команди України з легкої атлетики на чемпiонат Свiту у Гельсiнкi

6

Чемпiонат Свiту 2005 6-14 серпня, Гельсiнкi (Фiнляндiя)

Склад збiрної команди України з легкої атлетики

Чоловiки
вид
П.i.Б спортсмена
р.н.
область
ДСТ
1.  
200м
Дмитро Глущенко
1981
Харкiвська
Колос
2.  
1500м
iван Гешко
1979
Чернiвецька
Динамо
3.  
5000м
Сергiй Лебiдь
1975
Донецька
Динамо
4.  
110м з/б
Сергiй Демидюк
1982
м. Київ
Динамо
5.  
3000м з/п
Вадим Слободенюк
1981
Рiвненська
Динамо
6.  
висота
Юрiй Крiмаренко
Андрiй Соколовський
1983
1978
Київська
Миколаївська
ЗСУ
Динамо
7.  
жердина
Денис Юрченко
Владислав Ревенко
1978
1984
Донецька
Київська
Динамо
Колос
8.  
довжина
Володимир Зюськов
1981
Донецька
ЗСУ
9.  
потрiйний
Микола Саволайнен
Вiктор Ястребов
1980
1982
м. Київ
Київська
ЗСУ
Динамо
10.  
ядро
Юрiй Бiлоног
1974
Одеська
Динамо
11.  
молот
Андрiй Скварук
iгор Тугай
Владислав Пiскунов
1967
1975
1978
Рiвненська
Київська
Херсонська
ЗСУ
Колос
ЗСУ
12.  
спис
Олег Стаценко
1980
Харкiвська
Колос
13.  
20км с/х
Андрiй Юрiн
1984
Київська
Динамо
14.  
50км с/х
Олексiй Казанiн
1982
Київська
 
15.  
ест. 4х400м
Андрiй Твердо ступ
Володимир Демченко
Михайло Книш
Олексiй Рачковський
Вiталiй Дубоносов
1977
1981
1983
1983
1985
Харкiвська
Днiпропетровська
Вiнницька
 
м. Київ
Динамо
Україна
Колос
 
Динамо
 
Жiнки
вид
П.i.Б спортсмена
р.н
область
ДСТ
1
100м
Жанна Блок
1972
 
Динамо
2
200м
Марина Майданова
1982
Харкiвська
Динамо
3
400м
Антонiна Єфремова
1981
Донецька
Динамо
4
800м
Тетяна Петлюк
1982
м. Київ
Динамо
5
1500м
Неля Непорадна
1985
iв.-Франкiвська
Динамо
6
5000м
Марина Дуброва
1978
м. Київ
Динамо
 
 
 
 
 
 
7
100м з/б
Олена Красовська
1976
 
Динамо
8
400м з/б
Тетяна Терещук-Антiпова
1969
 
Динамо
9
3000м з/п
Валентина Горпинич
1983
Одеська
Україна
10
висота
Вiта Паламар
Вiта Стьопiна
iрина Михальченко
1977
1976
1972
Запорiзька
 
м. Київ
ЗСУ
 
ЗСУ
11
жердина
Анжела Балахонова
Наталья Кущ
1972
1983
м. Київ
Донецька
Динамо
Динамо
12
довжина
Олександра Шишлюк-Стаднюк
1980
Черкаська
Динамо
13
потрiйний
Тетяна Дяченко
1986
Днiпропетровська
Динамо
14
диск
Олена Антонова
Наталiя Фокiна
1972
1982
Днiпропетровська
Донецька
Україна
Динамо
15
спис
Ольга iванкова
1973
Харкiвська
Україна
16
молот
iрина Секачова
Наталiя Золотухiна
1976
1985
Київська
Черкаська
Динамо
ЗСУ
17
20км с/х
Вiра Зозуля
1970
Тернопiльська
Колос
18
семиборство
Наталiя Добринська
Юлiя Акуленко
1982
1977
Вiнницька
Днiпропетровська
Колос
Динамо
19
4х100м
iрина Кожемякiна
iрина Штангєєва
iрина Шепетюк
Олена Чебану
Олена Синявiна
1980
1982
1982
1981
1979
Днiпропетровська
Донецька
iв.-Франкiвська
Харкiвська
Харкiвська
Динамо
Україна
Динамо
Динамо
ЗСУ
20
4х400м
Наталiя Пигида
Антонiна Єфремова
Оксана iлюшкiна
Лiлiя Пилюгiна
Наталя Макух
1981
1981
1974
1985
1975
Київська
Донецька
Миколаївська
м. Київ
Миколаївська
Колос
Динамо
ЗСУ
Динамо
Україна