Два днi чемпiонату – Україна без медалей

162

Першi два днi чемпiонату Свiту не принесли нагород українськiй збiрнiй. У перший день чемпiонату нагоду завоювати медаль втратив Юрiй Бiлоног. Надiя на бронзову нагороду залишалася до останньої, шостої, спроби.

Першi два днi чемпiонату Свiту не принесли нагород українськiй збiрнiй. У перший день чемпiонату нагоду завоювати медаль втратив Юрiй Бiлоног. Надiя на бронзову нагороду залишалася до останньої, шостої, спроби. Юрiй посiдав третю позицiю з результатом 20м 89см. Але Ральф Бартелс не погодився з таким розвитком подiй. У своїй останнiй спробi вiн штовхнув ядро на 10см далi нiж Юрiй i здобув бронзову нагороду. А перемiг Адам Нельсон з результатом 21м 73см. Юрiй Бiлоног – четвертий.
 
У спортивнiй ходьбi на 20км Андрiй Юрiн фiнiшував одинадцятим з результатом 1:22,15. Це непоганий результат для молодого українського спортсмена.
 
Вдало подолали квалiфiкацiйний етап Вiта Стьопiна, Вiта Паламар та iрина Михальченко. Вони втрьох представлятимуть Україну у фiналi жiночих стрибкiв у висоту сьогоднi, 08 серпня.
 
З трьох метальникiв молоту до фiналу пробилися Владислав Пiскунов та Андрiй Скварук. iгор Тугай iз-за браку практики виступiв на мiжнародних стартах не змiг подолати квалiфiкацiю. Фiнал з метання молоту також вiдбудеться сьогоднi.
 
Наталя Добринська посiла 9 мiсце за пiдсумками семиборства (6144 очки). А перемогу святкувала шведська спортсменка, чемпiонка Олiмпiйських iгор в Афiнах Каролiна Клюфт (6887 очок).
 
iван Гешко вийшов до пiвфiналу бiгу на 1500м, Олена Антонова та Наталiя Фокiна квалiфiкувалися до фiналу метання диску,  а Жанна Блок вийшла до пiвфiналу жiночої стометрiвки.
 
Не змогли пробитися до наступних етапiв Вадим Слободенюк та Валентина Горпинич у стипль-чезi, закiнчили виступи: на 400м Антонiна Єфремова, 800м – Тетяна Петлюк, стрибки з жердиною – Наталя Кущ та Анжела Балахонова.
 
Сьогоднi у програмi чемпiонату Свiту вiдбудуться фiнал жiночої висоти, метання молоту серед чоловiкiв, пiвфiнал та фiнал жiночої стометрiвки, а також пiвфiнальнi забiги на 1500м серед чоловiкiв.
 
За два днi чемпiонату медалi здобули 17 країн, а лiдирують у таблицi медалей Сполученi Штати Америки з двома золотими нагородами, а за кiлькiстю медалей – Ефiопiя з трьома медалями рiзного iатунку.
 
Нагадуємо, за розвитком подiй на чемпiонатi Свiту у Гельсiнкi можна спостерiгати у прямому ефiрi каналу “Мегаспорт”.

Попередня статтяiрину Жевинську обрано до Ради iААФ
Наступна статтяНеля Непорадна: “Завдання – впоратись iз втомою”