Таллiнн 2005

39

Шановнi колеги, пропонуємо вашiй увазi результати виступу українських спортсменiв у Таллiннi, 16 серпня 2005 року

Tallinn 2005  
16.08.2005
 
JT M
1. Eriks Rags                                        LAT                 79.89
2. Vadims Vasilevskis                         LAT                 77.11
3. Scott Russell                                    CAN                74.01
4. Marko Jänes                                    EST                  73.24
5. Voldemars Lusis                              LAT                 42.51
6. Andrus Värnik                                 EST                  71.59
7. Janis Liepa                                       LAT                 68.92
8. Heiko Väät                                        EST                  64.02
Jarkko Koski-Vähälä                           FIN                   NM
 
LJ W
1. Oksana Udmurtova                         RUS                 6.72/+1.5
2. Tunde Vaszi                                     HUN                6.44/+0.9
3. Stella Pilatou                                    GRE                  6.41/-0.4
4. Kristel Berendsen                           EST                  6.33/+0.6
5. Ksenia Balta                                     EST                  6.32/+0.8
6. Ineta Radevica                                 LAT                 6.22/+0.2
7. Natalia Kilpeläinen                          FIN                   6.19/+0.8
8. Sirkka-Liisa Kivine                          EST                  6.18/-0.1
 
400m M
1. Davian Clarke                                  JAM                45.27
2. Sanjay Ayre                                     JAM                45.72
3. Young Talkmore Nyongani           ZIM                 45.72
4. Hamdan Odha Al Bishi                  KSA                 46.16
5. Iwan Thomas                                   GBR                 46.68
6. Anderson Jorge Dos Santos         BRA                 47.43
7. Mikko Lahtio                                   FIN                   49.52
 
800m M
1. Dmitry Milkevics                             LAT                 1:46.84
2. Moise Joseph                                  HAI                  1:47.31
3. Grzegorz Krzosek                            POL                  1:47.35
4. Justus Koech                                   KEN                 1:47.44
5. Vincent Mumo Kiilu                       KEN                 1:48.20
6. Dmitriy Yurkevich                           LAT                 1:48.32
7. Gareth Balch                                    GBR                 1:48.68
8. Oleg Lobanov         UKR       1:49.56
9. Vitali Kozlov                                    LTU                 1:49.98
10. Matthias Björkqvist                      FIN                   1:50.82
11. Roman Fosti                                   EST                  1:50.85
12. Tiidrek Nurme                                EST                  1:54.22
13. Renel Rünk                                     EST                  1:55.39
    Priit Lehismets                                 EST                  DNF
 
200m W (w: +1.2)
1. Svetlana Pospelova                        RUS                 22.87
2. Yulia Gushchina                              RUS                 23.16
3. Joice Maduaka                                GBR                 23.83
4. Ebe Reier                                          EST                  24.78
5. Katja Salivaara                                 FIN                   24.98
 
800m W
1. Janeth Busienei Jepkosgei            KEN                 2:00.31
2. Yelena Soboleva                             RUS                 2:00.59
3. Diane Cummins                               CAN                2:00.72
4. Aleksandra Proshina                      RUS                 2:02.23
5. Maria Shapayeva                            RUS                 2:05.55
6. Annika Rikberg                               FIN                   2:05.80
    Faith Macharia                                KEN                 DNF
    Anastasia Kochetova                    RUS                 DNF
 
200m M race A (w: +0.7)
1. Andre Domindos Da Silva             BRA                 20.61
2. Ainsley Waugh                               JAM                20.77
3. Joseph Batangdon                          CAM               20.87
4. Derrick Brew                                    USA                 21.25
5. Marek Niit                                        EST                  21.27
6. Simeon Williamson                         GBR                 21.60
 
200m M race B (w: +1.0)
1. Dmitri Glushenko     UKR       20.97
2. Hank Palmer                                     CAN                21.14
3. Raimondas Turla                             LTU                 21.51
4. Roland Nemeth                                HUN                21.51
5. Ahti Michelson                               EST                  22.30
 
SP M
1. Christian Cantwell                           USA                 21.30
2. Taavi Peetre                                     EST                  20.15
3. Ville Tiisanoja                                  FIN                   20.14
4. Tepa Reinikainen                            FIN                   20.14
5. Daniel Taylor                                   USA                 19.61
6. Roland Mändla                                EST                  16.53
7. Rivo Tamm                                       EST                  14.95
 
HT W
1. Betty Heidler                                    GER                  65.64
2. Nataliya Zolotukhina UKR       64.49
3. Merja Korpela                                  FIN                   63.14
4. Jennifer Joyce                                  CAN                62.43
5. Maris Rõngelep                               EST                  59.04
6. Noemi Nemeth                                 HUN                57.63
7. Oksana Kondratyeva                     RUS                 56.88
8. Terje Matsik                                     EST                  55.53
9. Hannele Kuutti                                FIN                   49.03
10. Signe Kobolt                                  EST                  47.23
 
100m M (w: +0.7)
1. Ainsley Waugh                               JAM                10.22
2. Uchenna Emedolu                           NGR                 10.28
3. Simeon Williamson                         GBR                 10.32
4. Andre Domingos Da Silva             BRA                 10.33
5. Dmitri Glushenko     UKR       10.37
6. Nipa Tran                                         FIN                   10.40
7. Roland Nemeth                                HUN                10.49
8. Marek Niit                                        EST                  10.64
 
400mH M
1. Hady Soua’an Al-Somaily             KSA                 49.98
2. Ari-Pekka Lattu                               FIN                   50.61
3. Ockert Cillers                                   RSA                 51.20
4. Dwight Ruff                                     USA                 51.29
5. Kalle Simpanen                                FIN                   52.65
6. Aarne Nirk                                        EST                  53.45
7. Indrek Tustit                                    EST                  55.32
8. Reigo Jörsi                                       EST                  56.09
 
TJ M
1. Yoandri Betanzos                            CUB                 16.97/+0.9 (2. 16.88)
2. Dmitri Valyukevich                         SVK                 16.97/+0.5 (2. 16.83)
3. Walter Davis                                    USA                 16.72/-0.1
4. Allen Simms                                     PUR                 16.51/+0.2
5. Jaanus Uudmäe                               EST                  15.87/+1.9
6. Jacek Kazimierowski                       POL                  15.62/+1.9
 
110mH M (w: +0.2)
1. Stanislav Olijars                              LAT                 13.31
2. Redelen Melo Dos Santos             BRA                 13.68
3. David Oliver                                     USA                 13.98
4. Andres Raja                                     EST                  14.05
5. Markus Vilen                                   FIN                   14.06
6. Dmitri Borissenko                           EST                  14.58
7. Mikk Pahapill                                   EST                  14.74
 
400m W
1. Olesya Zykina                                 RUS                 51.32
2. Shericka Williams                            JAM                51.73
3. Nawal El Jack                                   SUD                 51.90
4. Anastasia Kochetova                    RUS                 52.62
5. Karen Shinkins                                IRL                   52.75
6. Ronetta Smith                                  JAM                52.99
7. Egle Uljas                                         EST                  53.79
8. Maris Mägi                                      EST                  54.98
 
DT M
1. Frantz Kruger                                   RSA                 65.97
2. Virgilijus Alekna                              LTU                 65.91
3. Aleksander Tammert                      EST                  64.82
4. Zoltan Kövago                                HUN                64.62
5. Ian Waltz                                          USA                 62.29
6. Andrzej Krawczyk                           POL                  61.27
7. Jarred Rome                                     USA                 61.08
8. Vasiliy Kaptyukh                            BLR                  60.84
9. Margus Hunt                                   EST                  52.53
10. Kristjan Rahnu                              EST                  48.08
 
100m W (unfortunately no wind readings on this printout)
1. Svetlana Pospelova                        RUS                 11.32
2. Muna Lee                                         USA                 11.43
3. Yulia Gushchina                              RUS                 11.50
4. Heidi Hannula                                  FIN                   11.51
5. Joice Maduaka                                GBR                 11.55
6. Katrin Käärt                                     EST                  11.74
7. Katja Salivaara                                 FIN                   12.05
 
100mH W (w: +0.8)
1. Aurelia Trywianska                        POL                  12.87
2. Olena Krasovska      UKR       12.92
3. Nadine Faustin                                HAI                  12.97
4. Sarah Claxton                                   GBR                 13.17
5. Natalia Davidenko                          RUS                 13.24
6. Nicole Ramalalanirina                     FRA                 13.49
7. Jaanika Meriküll                              EST                  14.06