Пiдсумки роботи виконкому ФЛАУ

217

У п’ятницю, 19 серпня вiдбулося засiдання виконкому федерацiї легкої атлетики України. У засiданнi брали участь представники Мiнiстерства України у справах молодi та спорту, представники комiсiї атлетiв ФЛАУ – Олександр Крикун, Олена Говорова, ревiзiйної комiсiї – Андрiй Комаров.

У п’ятницю, 19 серпня вiдбулося засiдання виконкому федерацiї легкої атлетики України. У засiданнi брали участь представники Мiнiстерства України у справах молодi та спорту, представники комiсiї атлетiв ФЛАУ – Олександр Крикун, Олена Говорова, ревiзiйної комiсiї – Андрiй Комаров.
Засiдання розпочалося з розгляду заяви членiв збiрної команди України Анатолiя Довгаля, Людмили Блонської та її тренера Юрiя Блонського щодо вiдбору до складу збiрної команди на чемпiонат свiту у Гельсiнкi (Фiнляндiя). Обговорення питання було гострим та суперечливим. Сторони не дiйшли полної згоди, тому обговорення було перенесено на понедiлок. Представники мiнiстерства, керiвництво федерацiї, представники комiсiй та спортсмени збируться, щоб остаточно розв’язати це питання.
Пiдсумки участi на чемпiонатi свiту були пiдведенi у розглядi наступного питання. Були заслуханi усi головнi тренери, проведений аналiз виступу кожного атлета. Виступ нашої команди був признаний незадовiльним. Виконком дiйшов згоди змiнити стратегiю розвитку: замiсть однакової пiдтримки усiх дисциплiн легкої атлетики, сконцентруватися, придiлити якнайбiльшу увагу дисциплiнам, в яких українськi легкоатлети мають бiльшi шанси на  перемогу. 
Федерацiя порушили клопотання перед мiнмолодьспортом щодо присвоєння чемпiону свiту Юрiю Крiмаренко – стипендiї Президента України, звання Заслуженого майстра спорту та надання Подяки Кабiнету мiнiстрiв України. Володимиру Костянтиновичу Журавльову – тренеру чемпiона – стипендiю Президента України.
Затверджений склад команди на чемпiонат свiту з напiвмарафону 1 жовтня 2005 року м.Едмонтон (Канада). Україну представлятиме Наталя Беркут та її тренер.
На чемпiонат свiту з гiрського бiгу Україна виставить спортсменiв: Железова Костянтина, Морозова Олега, Пiдлесного iгоря; Реєр О.Е. – представник команди.
11 грудня 2005 року у м.Тiльбург (Нiдерланди) у 12-му SPAR чемпiонатi Європи нагороди виборюватимуть двi юнiорськi команди (4 юнiори, 4 юнiорки), та 5-ти кратний чемпiон – Сергiй Лебiдь. Також будуть направленi 2 офiцiйнi особи.
Затвердження календаря спортивних заходiв буду проведене на календарнiй конференцiї у м.Ялтi 25-26 вересня 2005 року.
Конференцiя федерацiї ФЛАУ, на який будуть обговоренi змiни до Статуту, буде проведена 2 грудня 2005 року.
 

Попередня статтяЗасiдання виконавчого комiтету ФЛАУ
Наступна статтяВЕРЕСЕНЬ СПОРТИВНИЙ