Пiдсумки засiдання виконкому ФЛАУ

185

За результатами засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України пiдсумки участi збiрної команди України з легкої атлетики у:

За результатами засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України пiдсумки  участi збiрної команди України з легкої атлетики у:
·     4 юнацькому чемпiонатi свiту 13-17 липня 2005 року в м. Марракеш (Марокко);
·     5 молодiжному чемпiонатi Европи U-23 14-17 липня 2005 року в м. Ерфурт (Нiмеччина);
·    чемпiонатi Європи серед  юнiорiв  21-24 липня  2005 року в м. Каунас (Литва) – визнано задовiльними.
По пiдсумках виступу збiрної команди України з легкої атлетики на XXIII Всесвiтнiй лiтнiй Унiверсiадi 11-12 серпня 2005 року в м. iзмiр (Туреччина) мiнiстр у справах сiм’ї, молодi та спорту дав високу оцiнку. Виконавчим комiтетом федерацiї рекомендовано направити листи подяки до територiй, навчальних закладiв та спортивних шкiл, чиї вихованцi взяли участь в Унiверсiадi.
Виконкомом ФЛАУ висунута пропозицiя обговорити календар спортивних заходiв з легкої атлетики МОНу спiльно з представниками федерацiї. Валерiю Александрову доручено провести робочу зустрiч з представниками МОНу.
Про пiдсумки проведення:
·        чемпiонату України з напiвмарафону 10 вересня 2005 року в м. Києвi;
·        4 юнацьких спортивних iгор (легка атлетика) 24-28 вересня 2005 року в м. Ялта;
·        вiдкритого чемпiонату України з марафонського бiгу 1 жовтня 2005 року в м. Києвi;
·        чемпiонату України зi спортивної ходьби 1-2 жовтня 2005 року в м. iвано-Франкiвську
виконком ФЛАУ дав задовiльну оцiнку. На чемпiонатi України зi спортивної ходьби у iвано-Франкiвську представники команди Литви висунули пропозицiю наступного року провести мiжнароднi змагання за участю України, Литви та Бiлорусi. Це питання буде обговорюватись на календарнiй конференцiї у Рейк’явiку.
За правилом iААФ п.40.1 а.1 про повторне порушення правил стосовно вживання заборонених препаратiв, виконком ФЛАУ дисквалiфiкував Владислава Пiскунова довiчно. iншого атлета, Сергiя Павлюченко, за вживання психостимулюючих речовин дисквалiфiковано на 2 роки.
Питання про програму розвитку легкоатлетичного спорту в Українi на 2005-2012 роки вирiшено винести на засiдання президiуму ФЛАУ.
Стосовно заяв спортсменiв Анатолiя Довгаля та Людмили Блонської арбiтражна комiсiя ФЛАУ не виявила формальних порушень збоку тренерського корпусу. Комiсiєю рекомендовано спростити критерiї вiдбору до збiрних команд України з легкої атлетики, що виїжджають за кордон.
Виконавчим комiтетом ФЛАУ ухвалено склад комiсiї маркетингу федерацiї:
1.     Пилипчик iгор Мар’янович – голова комiсiї
2.     Гоцул iгор Євгенович
3.     Слепньов Вiктор Олександрович
4.     Петров iван Анатолiйович
5.     Зайченко Олег Миколайович
6.     Комаров Андрiй Анатолiйович
7.     Матешко Вiталiй Васильович
Проект календарю спортивних заходiв з легкої атлетики 2006 року направлено на доопрацювання у головну тренерську раду для погодження строкiв проведення змагань.
З приводу створення оргкомiтету по проведенню в м. Ялта (Україна)  Кубку Європи 2006 року з багатоборств (перша лiга) прийнято рiшення розпочати роботу з планування подальшої дiяльностi для органiзацiї змагань.
На Кубок Європи у примiщеннi 5 березня 2006 року в м. Льєвiн  (Францiя) вирушить делегацiя у кiлькостi 13-ти чоловiкiв, 13-ти жiнок та 7-ми офiцiйних осiб.
Конференцiю ФЛАУ стосовно внесення змiн до статуту вiдкладено у зв’язку з пiдготовкою змiн до нормативно-правової бази Мiнмолодьспорту.
На курси по системi навчання та сертифiкацiї технiчних офiцiйних осiб (ТОЄКС) другого рiвня з 15 по 20 листопаду 2005 року в м. Москвi (Росiя) вирiшено направити вiце-президента Федерацiї легкої атлетики Днiпропетровської областi Зайченка Олега Миколайовича та голову колегiї суддiв Корецького Вiталiя Михайловича.
Виконавчим комiтетом ФЛАУ ухвалене рiшення присвоїти Шеремету Сергiю Леонiдовичу звання “Заслуженого тренера України” за пiдготовку чемпiона Свiту зi стрибкiв у висоту Юрiя Крiмаренко.