Китай визнає силу Росiї

176

До старту Олiмпiйських iгор в Пекiнi залишається 1000 днiв. З нагоди такої дати органiзатори iгор провели прес-конференцiю на якiй представник мiнiстерства спорту Китаю Цуї Далiн сказав: “Ми повиннi бути реалiстами. Нi у 2008 роцi, нi в подальшi роки на Олiмпiйських iграх нам не вдасться обiйти по числу завойованих нагород команди Росiї

До старту Олiмпiйських iгор в Пекiнi залишається 1000 днiв. З нагоди такої дати органiзатори iгор провели прес-конференцiю на якiй представник мiнiстерства спорту Китаю Цуї Далiн сказав: “Ми повиннi бути реалiстами. Нi у 2008 роцi, нi в подальшi роки на Олiмпiйських iграх нам не вдасться обiйти по числу завойованих нагород команди Росiї i США. Спортсмени цих країн були i залишаються головними фаворитами на Олiмпiадах… Ми обiйшли Росiю в Афiнах по числу золотих нагород випадково. Було 6 фiналiв де золото розiгрували спортсмени Китаю i Росiї. Нам пощастило, ми виграли всi цi фiнали”.
Цуї Далiн вiдзначив що китайськi призери Олiмпiади-2008 року одержать премiальнi, вищi за тi, якi їм платили за нагороди в Афiнах.
 
повiдомляє Reuters

Попередня статтяПоложення про формування збiрних команд України з легкої атлетики
Наступна статтяРезультати змагань просто неба сезону 2005 року (Україна)