“Моя пiдготовка до кросу завжди була кращою, нiж до трека”

167

Бiг у несприятливих умовах, що часто створюються перехресною мiсцевiстю, виявляє найкраще що є у Сергiї Лебiдi. i, оскiльки українець мрiє про шостий титул чемпiона Європи з кросу у Тiлбурзi наступного мiсяця, вiн вважає, що йому вдасться продовжити свою “переможну традицiю”.

Бiг у несприятливих умовах, що часто створюються перехресною мiсцевiстю, виявляє найкраще що є у Сергiї Лебiдi. i, оскiльки українець мрiє про шостий титул чемпiона Європи з кросу у Тiлбурзi наступного мiсяця, вiн вважає, що йому вдасться продовжити свою “переможну традицiю”.
 
Європейське золото – не єдина його мета. На мiжнародних чемпiонатах з кросу продовжують переважати африканцi але Лебiдь, срiбний медалiст в 12-кiлометровiй гонцi в 2001, вважає, що “європейськi атлети можуть бити африканцiв – i я хочу спробувати зробити це”. Спершу вiн повинен завоювати знову Європейський титул.
 
Здобутки на треку нiколи вельми не вiдповiдали його досягненням на кросi. “Європейськi Чемпiонати з кросу – особлива подiя для мене, оскiльки я завжди досягав успiху саме на них”, сказав Лебiдь. “Ще з молодшого вiку завжди вiдчував себе легким, щоб бiгти добре в цих чемпiонатах i я розвивав своє прагнення до перемоги.”
 
Бронзова медаль на 5000м на Чемпiонатi Європи в 2002 не може приховати його повторну невдачу досягти головних фiналiв чемпiонатiв на треку – на чемпiонатi Свiту в серпнi вiн був 13-м у першому колi змагань.
 
Але вiн має особливе мiсце в iсторiї Європейських Чемпiонатiв з кросу. Участь Лебiдя у Тiлбурзi буде його 12-им стартом.
 
“Моя пiдготовка до кросу завжди була краще, нiж до трека, i, от чому я був успiшнiший”, вiн додав. “Я насолоджуюся кросом, тому що вам не доведеться бiгти так багато кругiв, як на треку i прихильники ближче – прямо поряд з трасою.”
 

Попередня статтяEAA пропонує 20,000 Швейцарських Франкiв як Нагороду за Науковi розробки
Наступна статтяРекорди, що були встановленi українськими атлетами на змаганнях просто неба в 2005 роцi