База Олiмпiйської пiдготовки у Конча-Заспi з 2006 року стане Акредитованим центром пiдготовки iААФ з метань

218

Рада iААФ затвердила рiшення надати базi Олiмпiйської пiдготовки у Конча-Заспi статусу Акредитованого центру пiдготовки iААФ з легкоатлетичних метань з 2006 року.

Рада iААФ затвердила рiшення надати базi Олiмпiйської пiдготовки у Конча-Заспi статусу Акредитованого центру пiдготовки iААФ з легкоатлетичних метань з 2006 року.
Пiдготовка атлетiв для всiх рiвнiв змагань – одна з головних функцiй нацiональних федерацiй з легкої атлетики. iснує багато шляхiв та способiв пiдготовки атлетiв. Багато федерацiй витрачають значний час для вивчення мiсць пiдготовки своїх спортсменiв. Однi використовують власнi тренувальнi центри, а iншi – шукають такi бази в iнших країнах. Оскiльки iнформацiя про такi центри не доступна широкому загалу, iААФ вирiшила створити систему акредитацiї таких закладiв. На основi зiбраної iнформацiї iААФ зробить свої висновки та розповсюдить iнформацiю про тренувальнi бази федерацiям членам, щоб спортсмени та тренери могли орiєнтуватися який з центрiв їм пiдходить бiльше для пiдготовки до вiдповiдальних стартiв.
Цього року Федерацiя легкої атлетики України спiльно з базою Олiмпiйської пiдготовки у Конча-Заспi вирiшили приєднатися до цiєї програми iААФ. Була подана заявка на здобуття акредитацiї центру пiдготовки iААФ.
Акредитацiйна система була введена з метою стандартизацiї та ширшого контролю за використанням таких понять як “елiтний центр”, “центр свiтового рiвня” та “авторизований центр пiдготовки”, а також, щоб не допустити несанкцiонованого використання iменi iААФ.

Попередня статтяПлан заходiв Московського регiонального Центру розвитку iААФ на 2006 рiк
Наступна статтяВiТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ