Змiна тренера не вплинула на виступ свiтової рекордсменки

0

На думку президента Всеросiйської федерацiї легкої атлетики (ВФЛ) Валентина Балахнiчьова, Олена iсинбаєва довела, що змiна тренера не вплинула на виступ свiтової рекордсменки. Таку думку Балахнiчьов висловив в iнтерв’ю РiА “Новини” у понедiлок

фото iААФ
На думку президента Всеросiйської федерацiї легкої атлетики (ВФЛ) Валентина Балахнiчьова, Олена iсинбаєва довела, що змiна тренера не вплинула на виступ свiтової рекордсменки.
 
Таку думку Балахнiчьов висловив в iнтерв`ю РiА “Новини” у понедiлок. “Вона говорила, що зможе виступати на колишньому рiвнi. i вона це довела. На жаль, я не бачив сам виступ, але знаю, що вона побила свiтовий рекорд”, – заявив Балахнiчьов, також вiдзначивши, що спiвпраця iсинбаєвой з новим тренером – Вiталiєм Петровим – складається успiшно.
 
“Виходячи з результатiв, можна зробити такий висновок”, – сказав президент ВФЛ. При пiдготовцi до сезону iсинбаєва не вдавалася до допомоги свого колишнього наставника Євгенiя Трофiмова. “Нi, вони не зустрiчаються. Вона тренується весь час за кордоном”, – уточнив Балахнiчьов.
 
“Це було перше змагання цього року, так що я не вiдчувала нiякої напруги, – говорить iсинбаєва. – Це було перше змагання без мого колишнього тренера. Я використовувала м`яку жердину в першому стрибку. Пiзнiше я зловила свiй ритм”.
 
10 березня в Москвi стартує чемпiонат свiту з легкої атлетики у примiщеннях. “У нас складне завдання: не тiльки добре провести чемпiонат, але i успiшно виступити. Судячи по тому, як виступають нашi атлети зараз на змаганнях, ми можемо добитися результату не гiрше, нiж був в Будапештi в 2004 роцi”, – повiдомив Балахнiчьов.