Заявка на участь у матчевiй зустрiчi

4

Бiлорусь-Росiя-Латвiя-Україна серед юнiорiв 1987 р. н. та молодше з легкої атлетики 23.02.2006 р. у м. Могильовi /Бiлорусь/

Заявка на участь у матчевiй зустрiчi Бiлорусь-Росiя-Латвiя-Україна серед юнiорiв 1987 р. н. та молодше з легкої атлетики 23.02.2006 р. у м. Могильовi /Бiлорусь/
 
ЮНiОРКИ
п/п
Вид
П.i.
Дата
Народження
результат
1
60м
Погребняк Наталiя
19.02.88
7.48
2
 
Повх Олеся
18.10.87
7.52
3
 
Стуй Христина         -Л
03.02.88
7.59
 
200м
Погребняк Наталiя
19.02.88
24.19
4
 
Бризгiна Єлизавета
28.11.89
24.25
5
400м    
Пейчева Олександра -Л
29.05.87
55.13
6
 
Бєланова Ганна
16.01.87
55.76
7
 
Жидкова Юлiя
14.12.88
55.81
 
800м
 
 
 
8
 
Капран Ольга
04.09.87
2.12.61
9
 
Бутко Вiкторiя         -Л
01.09.87
2.12.62
10
1500м
Макарук Олена
15.05.87
4.31.03
11
 
Погорельська Вiкторiя
04.08.90
4.33.18
12
3000м
Климович Ганна
23.10.87
9.56.01
13
 
Гаєва Анастасiя
10.11.90
9.59.45
14
60м з/б
Плотiцина Ганна
01.01.87
8.61
15
 
Косенко Ксенiя
03.02.87
8.85
16
Висота
Гапчук Наталiя
15.11.88
180
17
 
Єгоршина Анастасiя
11.08.87
170
 
 
Маслова Ольга             -Л
03.05.87
170
18
Довжина
Князєва Ганна
25.09.89
613
19
 
Семенюк Юлiя
11.07.87
607
20
 
Кулик Лiлiя             -Л
27.07.87
609
 
потрiйний
Князєва Ганна              -Л
25.09.89
13.19
 
 
Кулик Лiлiя
27.07.87
13.40
 
 
Семенюк Юлiя
11.07.87
13.27
21
жердина
Баркова Катерина
03.06.89
390
22
 
Волкова Ольга
88
370
23
Ядро
Самолюк Ганна
13.01.88
15.19
24
 
Багач Оксана
12.09.87
14.18
 
Ест.4Х400
Бєланова Ганна
 
1
 
 
Жидкова Юлiя
 
 
 
 
Шевченко Анжела
 
 
 
 
Бутко Вiкторiя
 
 
 
 
Плотiцина Ганна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЮНiОРИ
1
60м
Рюмiн Олександр
07.02.87
6.81
2
 
Островський Дмитро
05.03.87
6.82
 
200м
Островський Дмитро
05.03.87
21.41
3
 
Корж Вiталiй
05.10.87
22.00
 
 
Рюмiн Олександр         -Л
07.02.87
22.02
4
400м
Мельников Станiслав
26.02.87
48.45
5
 
Столярчук Богдан
31.12.88
48.75
6
800м
Давидов iгор
12.11.88
1.53.56
7
 
Волошин iлля
08.05.87
1.53.57
8
1500м
Киц Володимир
15.01.87
3.54.56
9
 
Тюмєнцев Тимофiй
26.09.87
3.59.31
10
3000м
Капляр Тарас
29.01.88
8.22.70
11
 
Лашин Дмитро
17.02.88
8.24.00
12
60м з/б
Копанайко Сергiй
05.11.88
8.19
13
 
Столяр Володимир
08.10.89
8.23
14
Висота
Нартов Олександр
21.05.88
215
15
 
Бондаренко Богдан
30.08.89
215
16
 
Проценко Андрiй         -Л
20.05.88
215
17
Довжина
Персан Роман
21.12.87
7.26
18
 
Турчак Василь
07.05.87
7.24
19
потрiйний
Москаленко Максим
20.10.87
15.29
20
 
Кот В’ячеслав
18.10.88
15.05
 
 
Мальков Костянтин       -Л
09.08.88
15.00
21
жердина
Горовий Сергiй
11.07.87
510
22
 
Островський Данило
88
480
 
 
 
 
 
23
Ядро
Сегеда Станiслав
22.01.89
17.37
24
 
Шарий iван
12.03.88
17.13
 
Ест.4Х400
Мельников Станiслав
 
 
 
 
Столярчук Богдан
 
 
 
 
Волошин iлля
 
 
 
 
Островський Дмитро
 
 
 
 
Корж Вiталiй