Перший день чемпiонату України ознаменовано 3-ма рекордами

193

Перший день чемпiонату України у примiщеннi 2006 року одразу було ознаменовано новими рекордами України у жiночiй ходьбi. Вiра Зозуля у блискучому стилi виграла дистанцiю 5000м з новим вищим досягненням України, а Свiтлана Вавилова, фiнiшувавши третьою, встановила новi молодiжний та юнiорський рекорди України.

Перший день чемпiонату України у примiщеннi 2006 року одразу було ознаменовано новими рекордами України у жiночiй ходьбi. Вiра Зозуля у блискучому стилi виграла дистанцiю 5000м з новим вищим досягненням України, а Свiтлана Вавiлова, фiнiшувавши третьою, встановила новi молодiжний та юнiорський рекорди України.
Чемпiоном України з бiгу на 1500м став iван Гешко. Чемпiон Європи захопив лiдерство у забiгу за 500 метрiв до фiнiшу, а своїм фiрмовим фiнiшним спуртом залишив своїх переслiдувачiв далеко позаду.
Наталiя Кущ впевнено перемогла у стрибках з жердиною. Чемпiонка намагалася перевершити своє попереднє досягнення – рекорд України, встановлений 10 днiв тому на традицiйних змаганнях “Зiрки жердини”, але планка, встановлена на висотi 4,52м, їй не пiдкорилася.
Вирували пристрастi у фiнальному забiгу чоловiкiв на 60м з/б. Чотири рази суддiвська бригада давала старт. Двоє учасникiв були дисквалiфiкованi за порушення правила фальстарту. А переможцем з цього нервового оточення вийшов Сергiй Демидюк, якому вдалося зберегти спокiй до фiнiшної лiнiї.
Змагання з бiгу на 60м серед жiнок вирiзнялися надзвичайною цiкавiстю. По-перше у змаганнях брала участь чемпiонка Свiту Жанна Блок, а по-друге, саме тут пiдiбралася дуже сильна компанiя спринтерiв. Жанна перемогла i у квалiфiкацiйному, i у фiнальному забiгах з майже однаковим часом. Глядачi отримали справжню насолоду вiд фiнального забiгу i радо вiтали перемогу Блок.
Також вiдбулися фiнали з бiгу на 60м з/б серед жiнок, 3000м з/п серед жiнок та чоловiкiв, 1500м серед жiнок.
З результатами можна ознайомитись на сторiнцi, присвяченiй чемпiонату України у примiщеннi у роздiлi “Календар”.