Засiдання комiсiї атлетiв ФЛАУ

269

21 лютого вiдбулося засiдання комiсiї атлетiв, на якому були присутнi Олена Говорова. Андрiй Соколовський, iван Гешко та iншi провiднi спортсмени. На порядку денному комiсiї було порушено велика кiлькiсть питань

21 лютого вiдбулося засiдання комiсiї атлетiв, на якому були присутнi Олена Говорова. Андрiй Соколовський, iван Гешко та iншi провiднi спортсмени. На порядку денному комiсiї було порушено велика кiлькiсть питань, стосовно дисциплiни атлетiв, у тому числi i непристойна поведiнка на форумi сайту Федерацiї легкої атлетики України, а також поводження деяких спортсменiв у секторах змагань.
Важливим питанням порядку денного стало опрацювання положення про новостворену комiсiю. Було вирiшено за основу взяти положення про комiсiю атлетiв НОК України та положення про комiсiю атлетiв iААФ.
Комiсiя атлетiв вирiшила звернутися iз листом до мiнiстра з питань сiм’ї, молодi та спорту Юрiя Павленка щодо оголошення конкурсу на замiщення “вакантної” посади державного тренера України з легкої атлетики напередоднi чемпiонату Свiту у примiщеннi 2006 року у Москвi. Спортсмени просять пояснити, на якiй пiдставi оголошено цей конкурс, якщо до нинiшнього держтренера не було висунуто офiцiйних претензiй, а його програма розвитку легкоатлетичного спорту в Українi до 2008 року була ухвалена мiнiстерством у груднi минулого року.

Попередня статтяЧемпiонат України у примiщеннi 2006
Наступна статтяЧемпiонат свiту у Москвi обiцяє бути яскравим дiйством