Склад збiрних команд України з легкої атлетики на чемпiонат свiту у Москвi

41

Сьогоднi, 27 лютого, вiдбулося засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України. Головним питанням на порядку денному було затвердження складiв збiрних команд України для участi у чемпiонатi Свiту 2006 року у примiщеннi у Москвi та Кубку Європи 2006 року у французькому мiстi Л’євiн.

Сьогоднi, 27 лютого, вiдбулося засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України. Головним питанням на порядку денному було затвердження складiв збiрних команд України для участi у чемпiонатi Свiту 2006 року у примiщеннi у Москвi та Кубку Європи 2006 року у французькому мiстi Л’євiн.
 
Список  учасникiв чемпiонату свiту у примiщеннi з легкої атлетики
в м. Москва (Росiя) 10-12  березня 2006 року
 
Основний склад:
1.     Книш М.                           Вiнницька
2.     Рачковський О.                Житомирська
3.     Довгаль А.                       Харкiвська
4.     Васюков К.                       Донецька
5.     Гешко i.                            Чернiвецька
6.     Демидюк С.                      м. Київ
7.     Дубоносов В.                    м. Київ
8.     Демченко В.                     Днiпропетровська
9.     Соколовський А.               Вiнницька
10. Юрченко Д.                     Донецька
11. Мазурик М.                      Донецька
12. Ястребов В.                      Київська
13. Лобанова Л.                     м. Київ
14. Блок Ж                             Київська
15. Петлюк Т.                         м. Київ
16. Лiщинська i.                     Донецька
17. Тобiас Н.                          Донецька
18. Головченко Т.                 Сумська
19. Кривобок Т.                     Донецька
20. Рабченюк А.                     м. Київ
21. Щербак О.                        Полтавська
22. Завгородня О.                 Чернiгiвська
23. Кущ Н.                             Донецька
24. Стьопiна В.                       Миколаївська
25. Стаднюк О.                      Черкаська
26. Блонська Л.                      Київська   
27. Андрєєва О.                     iвано-Франкiвськ
28. Лукашевич О.                   Днiпропетровська
29. Коваленко i.                     Київська
30. Карандюк К.                    м. Київ
 
Тренери:
1.     Бардаков П.О.             керiвник              м. Київ
2.     Александров В.Ф.       тренер                 м. Київ
3.     Чередниченко В.Є.      тренер                 м. Київ
4.     Лiщинський i. i.           тренер                 Донецька
5.     Косоруков А.              масажист             Донецька
6.     Бiргер А.i.                    доктор                 м. Київ
7.     Виноградов В.Є.         масажист             м. Київ
8.     Миронюк Г.Г.             тренер                 Чернiвецька
 
Борзов В. П. – президент федерацiї
Гоцул i.Є. – генеральний секретар федерацiї
 
Список учасникiв кубка Європи у примiщеннi з легкої атлетики
в м. Л’євiн (Францiя) 05 березня 2006 року.
 
Основний склад:
31. Штангєєва i.                           Донецька
32. Твердоступ А.                       Харкiвська
33. Книш М.                                Вiнницька
34. Рачковський О.                     Житомирська
35. Андрєєва О.                           iвано-Франкiвськ
36. Довгаль А.                             Харкiвська
37. Волошин В.                           Черкаська
38. Цикало В.                              Львiвська
39. Бабарика i.                            Днiпропетровська
40. Демидюк С.                          м. Київ
41. Жудiн М.                               Чернiгiвська
42. Лукашевич О.                       Днiпропетровська
43. Козбанов А.                           Днiпропетровська
44. Бородкiн А.                           Хмельницька
45. Лобанова Л.                           м. Київ
46. Лупу Н.                                  Чернiвецька
47. Тобiас Н.                               Донецька
48. Головченко Т.                       Сумська
49. Снiгур Є                                Харкiвська
50. Щербак О.                             Полтавська
51. Нестеренко З.                        Вiнницька
52. Твердоступ Т.                       Харкiвська
53. Саладуха  О.                          Донецька
54. Кущ Н.                                  Донецька  
55. Дубоносов В.                        м. Київ
        
Тренери:
Чередниченко В.Є.                керiвник делегацiї         Київ
Вiдута О.О.                           технiчний керiвник         Київ
Сiмахiн О.М.                          тренер                           Донецька
Журавльов В.К.                     тренер                          Київська
Степанцов К.А.                      тренер                          Донецька
Медведь М.В.                        тренер                          Київ
Микитась Н.М.                      масажист                      Київ