Прес-конференцiя ФЛАУ

161

Сьогоднi у прес-центрi НСК “Олiмпiйський” вiдбулася прес-конференцiя, присвячена пiдсумкам виступiв збiрних команд України на чемпiонатi свiту з легкої атлетики у примiщеннi 2006 року у Москвi та Кубку Європи 2006 року у французькому мiстi Л’євiн.

Сьогоднi у прес-центрi НСК “Олiмпiйський” вiдбулася прес-конференцiя, присвячена пiдсумкам виступiв збiрних команд України на чемпiонатi свiту з легкої атлетики у примiщеннi 2006 року у Москвi та Кубку Європи 2006 року у французькому мiстi Л’євiн.

У прес-конференцiї взяли участь чемпiонка свiту 2006 року Людмила Блонська, президент ФЛАУ Валерiй Борзов, президент НОК України Сергiй Бубка та заступник мiнiстра у справах сiм’ї, молодi та спорту Володимир Бринзак.

Загалом, спортивними фахiвцями виступ команди визнано задовiльним. Зi слiв Валерiя Александрова, до Москви було вiдправлено дещо експериментальний склад, що складався з молодих спортсменiв.

Збiрна команда України виборола двi золотi нагороди. У медальному залiку виграла команда Росiї, в якої 8 золотих, 5 срiбних та 5 бронзових медалей. Друге мiсце в команди США (7-4-2) та третє мiсце з двома золотими медалями разом зi збiрною Ефiопiї роздiлила команда України. Загалом у чемпiонатi взяли участь 635 спортсменiв з 133 країн свiту. Медалi завоювали представники 33-х країн свiту. У турнiрi взяли участь 11 дiючих чемпiонiв свiту.
 
Зимовий Кубок Європи з легкої атлетики – це змагання найсильнiших команд континенту. З 49 країн у Кубку беруть участь лише по 8 найкращих жiночих та чоловiчих команд. Цього року у Кубку Європи взяли участь команди Росiї, Францiї, Нiмеччини, iспанiї, Польщi, iталiї, Фiнляндiї, Швецiї, Румунiї та України. Право виставити по двi команди здобули шiсть країн, в тому числi i Україна.
 
Своїм виступом Українцi довели, що потрапили до елiти європейської легкої атлетики не випадково: чоловiча команда, здобувши 47 очок, посiла 5-те мiсце, а жiноча з 33-ма очками – шосте.
 
Французькi атлети виграли зимовий Кубок Європи серед чоловiкiв, а жiночий трофей вже другий раз повезуть додому росiянки.
 
У iндивiдуальних видах українцi посiли 6 призових мiсць. Олексiй Лукашевич продемонстрував справжнiй бiйцiвський дух, здобувши перемогу у стрибках у довжину у останнiй спробi, випередивши французького спортсмена на 3 сантиметри. Чемпiон України 2006 року Анатолiй Довгаль був другим у забiгу на 60м. Олексiй Рачковський (400м), Василь Цiкало (1500м), Наталiя Тобiас (1500м) та Тетяна Головченко (300м) фiнiшували у своїх дисциплiнах третiми.