Пiдсумки засiдання виконкому ФЛАУ

154

Вчора, 27 березня, вiдбулося засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України. Протягом засiдання була розглянута низка важливих питань. За пiдсумками участi збiрної команди України з легкої атлетики у Кубку Європи та чемпiонатi свiту у примiщеннi було прийняте рiшення запланувати окреме засiдання виконавчого комiтету з розгляду питання запровадження контрольних

Вчора, 27 березня, вiдбулося засiдання виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України. Протягом засiдання була розглянута низка важливих питань.
За пiдсумками участi збiрної команди України з легкої атлетики у Кубку Європи та чемпiонатi свiту у примiщеннi було прийняте рiшення запланувати окреме засiдання виконавчого комiтету з розгляду питання запровадження контрольних тестiв функцiональної готовностi спортсменiв, тренерськiй Радi доручити у спiвробiтництвi з фахiвцями iнститути фiзичної культури i спорту розробити та запропонувати методи тестування функцiональної готовностi спортсменiв.
У чемпiонатi України серед команд СДЮШОР та ДЮСШ взяли участь 26 шкiл. За пiдсумками проведення юнацького чемпiонату України у примiщеннi серед СДЮШОР та ДЮСШ ухвалене рiшення надалi проводити першостi серед спортивних шкiл за такою самою схемою, а у положеннi врахувати усе, що може стимулювати участь шкiл у таких змаганнях.
Виконкомом ФЛАУ ухвалено кiлькiсний склад збiрних команд для участi у мiжнародних змаганнях:
Чемпiонат Європи з гiрського бiгу – 3 жiнки + 3 чоловiки
Кубок Європи 2006 – повний склад
Чемпiонат Європи 2006 – 56 осiб
З питання змiн до календарю змагань 2006 року ухвалено вiдмiнити проведення Кубку України з багатоборств з причини пiдготовки до чемпiонату України з багатоборств 2006 та Кубку Європи з багатоборств 1-ої лiги у мiстi Ялта.
На засiданнi виконавчого комiтету ФЛАУ розглядався “Циркуляр про добру федерацiю”. Рiшенням виконкому ухвалено: прийняти циркуляр з поправками.
За пiдсумками розгляду питання надання допуску спортсменам виступати за закордоннi клуби, штатному апарату ФЛАУ доручено розробити положення про порядок розгляду питань про надання допуску спортсменам виступати за закордоннi клуби.