ПРЕС-РЕЛiЗ

11

ВИЇЗД ЗБiРНОЇ УКРАЇНИ НА ЧЕМПiОНАТ ЄВРОПИ У ГЕТЕБОР.СКЛАД ЗБiРНОЇ.    

      По результатам фiналу чемпiонату України було визначено та затверджено на засiданнi Виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України 24 липня 2006 року склад офiцiйної делегацiї на 19 чемпiонат Європи 7-13 серпня 2006 року в м. iетеборг (Швецiя).
     До складу збiрної, яка буде представляти країну на чемпiонатi Європи увiйшло 53 легкоатлети:

Чоловiки

дисциплiна
  Ф,i
      Регiон
  ДСТ
Рiк
Нар.
Мiсце в Європi
15-ый
рез.
Кращий Результат
Ч.У.
100 м
Довгаль Анатолiй
Харкiв
ЗСУ
76
      14
10.30
10.29
10.29
200 м
Глущенко Дмитро
Київ
Динамо
81
 
20.70
20.91
20.91
400 м
 
 
 
 
 
46.00
 
 
110 сб
Демидюк Сергiй
Київ
Динамо
82
    
13.59
  13.55
13.55
400сб
 
 
 
 
 
49.95
 
 
4х100
Бублик Роман
i-Франкiвська
Україна
85
      10 
 
  39.51
10.53
4х100
Довгаль Анатолий
Харкiв
   ЗСУ
76
 
 
 
10.29
4х100
Васюков Костянтин
Донецьк
Динамо
81
 
 
 
10.47
4х100
Глущенко Дмитро
Київ
Динамо
81
     
 
  3.05.10
10.44
4х400
Дубоносов
Вiталiй
Київ
Динамо
85
       7
 
 
46.70
4х400
Зюков Євген
Харкiв
   ЗСУ
78
 
 
 
46.27
4х400
Твердоступ  Андрiй
Харкiв
Динамо
 
 
 
 
 
4х400
Рачковський Олексiй
Житомирська
Динамо
84
 
 
 
46.48
800 м
 
 
 
 
 
1.46.30
 
 
1500 м
Гешко iван
Чернiвецька
Динамо
79
       1
3.38.90
  3.31.08
 
1500 м
Лабовський
Микола
Чернiвецька
Колос
83
 
 
 
3.39.13
5000 м
Лебiдь Сергiй
Донецьк
Динамо
75
       3
13.38.78
  28.09.71
3.40.34
10000
Лебiдь Сергiй
Донецьк
Динамо
75
       7
28.36.12
 
 
3000с.п.
Слободенюк  Вадим
Рiвне
Динамо
81
      10
8.27.30
 8.24.15
8.31.68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Потрiйний
Ястребов Виктор
К. обл.
Динамо
82
      11
16.85
  17.06
 
Потрiйний
Саволайнен Микола
Київ
ЗСУ
80
      12
 
 16.88
17.02
Потрiйний
Семененко Євген
Харкiвська
Динамо
84
      13
 
17.02
17.02
Довжина
Лукашевич Олексiй
Днiпропетровська
Динамо
77
       3
8.00
8.17
8.17
Довжина
Бiлоцеркiвський
Дмитро
Днiпропетровська
Динамо
85
      11
 
8.04
8.04
Жердина
Юрченко Денис
Донецьк
Динамо
78
       9
5.60
 5.70
5.70
Жердина
Корчмiд Олександр
К. область
Динамо
82
      10
 
 5.65
5.70
Жердина
Мазурик Максим
Донецьк
Динамо
83
 
 
 
5.60
Висота
Соколовський Андрiй
Вiнницька
динамо
78
     10
2.28
2.28
2.28
Молот
Скварук Андрiй
Рiвне
  ЗСУ
 
      10
77.90
  78.71
 
Довжина
Кузнєцов Вiктор
 
 
 
 
 
 
 
Ядро
Бiлоног Юрiй
Одеська
Динамо
74
       8
20.40
  20.62
20.84
Спис
 
 
 
 
 
82.80
 
 
20 км
Юрин Андрей
Чернiвецька
Україна
84
      10
 
1.20.34
 
 
 

Жiнки

дисциплiна
  Ф,i
      Регiон
  ДСТ
Рiк
Нар.
Мiсце в Європi
15-ый
рез.
Кращий  результат
Ч.У.
200 м
Чебану Олена
Харкiвська
Динамо
81
      10
23.06
 22.97
23.06
110 сб
Снiгур Євгенiя
Харкiвська
Динамо
84
      10
13.03
 12.95
13.01
400сб
Антiпова-Терещук
Луганська
Динамо
69
       3
55.83
 54.47
55.41
400 сб
Рабченюк Анастасiя
Київ
 
83
       6
 
 55.80
54.73
4х100
Чебану Олена
Харкiвська
Динамо
81
       4
 
 
 
4х100
Шепетюк iрина
i-Франкiвська
Динамо
82
 
 
 
11.51
4х100
Тонковид Галина
Харкiвська
Динамо
85
 
 
 
11.56
4х100
Штангєєва iрина
Донецьк
Спартак
82
 
 
 
23.57
4х400
iльюшкiна Оксана
Миколаївська
ЗСУ
74
        6
 
 
52.01
4х400
Щербак Оксана
Полтавська
Колос
82
 
 
 
51.23
4х400
Карандюк Ксенiя
Київ
МОН
86
 
 
 
52.19
4х400
Пигида Наталiя
К. область
   ЗСУ
81
 
 
 
51.75
800 м
Петлюк Тетяна
Київ
Динамо
82
        5
2.00.50
1.57.97
 
1500 м
Тобiас Наталiя
Донецьк
Динамо
80
       12
4.06.81
4.06.07
2.03.66
1500
Лещiнсска iрина
Донецьк

ЗСУ

76
        3       
 
4.00.04
 
1500
Головченко Тетяна
Сумська
Динамо
80
       10
 
4.05.01
4.08.01
3000с.п.
 
 
 
 
 
9.51.10
 
 
Потрiйний
Солодуха  Ольга
Донецьк
Колос
83
 
14.07
14.38
 
Висота
Михальченко iрина
Київ
ЗСУ
72
       10
1.92
1.95
1.95
Висота
Коваленко
iрина
К. обл..
Динамо
86
 
 
1.92
1.86
Довжина
Молчанова Вiкторiя
Харкiвська
Динамо
82
        9
6.64
6.76
6.73
Довжина
Рибалко Вiкторiя
Запорiзька
 
82
        4
 
6.70
6.87
Молот
Секачева iрина
К. Обл..
Динамо
76
        7
71.34
72.60
74.31
Диск
Карасак Катерина
Одеська
Динамо
85
       10
 
62.75
62.75
Диск
Семенова Наталiя
Донецьк
Динамо
82
       11
 
60.73
 
Спис
 
 
 
 
 
60.40
 
 
Молот
Золоту хiна Наталiя
Черкаська
ЗСУ
85
 
60.40
 
66.94
7-е
Блонська Людмила
 
ЗСУ
77
        2
6055
6448
 
 
Добринська Наталiя
Вiнницька
Колос
82
       10
 
6240
 
 
Мельниченко
Ганна
Полтавська
Колос
83
       14
 
6055