Пекінське золото

135

Менше, ніж за 500 днів в Пекіні буде даний старт 29-м літнім Олімпійським іграм

Менше, ніж за 500 днів в Пекіні буде даний старт 29-м літнім Олімпійським іграм.

 

27-го березня в Пекіні відбулася презентація олімпійських нагород. Медалі виготовлені із золота та нефриту, діаметром 70 міліметрів та товщиною 6 міліметрів й символізують благородство і достойність, втілюючи традиційні цінності Китаю – мораль і честь.

 

На лицьовій стороні зображено грецьку богиню перемоги Ніку на фоні стадіону в Панатінайкосі, а на зворотній – емблема Пекінських ігор.

 

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка надіслав до Оргкомітету Ігор привітального листа, в якому висловив впевненість, що головні старти чотирьохліття пройдуть на високому організаційному рівні, кожен спортсмен покаже достойні результати, а глядачі отримають максимальне задоволення.

 

“Олімпійські ігри завжди були прикладом величі, взірцем сили духу, тріумфом переможців та ствердженням традицій миру й гуманізму. З наближенням найголовніших стартів чотирьохліття, всі живуть в очікуванні захоплюючого дійства, адже Олімпійські ігри – це єднання людей в незалежності від віросповідання, кольору шкіри та політичних переконань. Приємно те, що серед представників 200 країн-учасниць повноправними героями свята спорту стануть українські атлети, адже наша держава завжди славилися своїми олімпійськими традиціями, йдеться у вітанні.