Матч юніорів та юнаків в Валмієрі

187

В кубковому змаганні чотирьох BLR-LAT-RUS-UKR, українська команда завоювала друге місце!

    Проведення матчевих зустрічей між молодшими командами Білорусі, Латвії, Росії та України стало вже традицією. Попередній матч відбувся в травні в Ялті – саме там було встановлено світовий юнацький рекорд з метання диску. Наступним місцем проведення матчевої зустрічі 17-18 серпня стало латвійське місто Валмієра. А до складу команд було включено і юнаків, і юніорів.

    Далека дорога ніщо в порівнянні з тим як за своїх вболівала українська команда. І підтримували не тільки лідерів, призерів/фіналістів Чемпіонату Європи в Хенгело, – підтримували всіх! Звичайно, кількісно поступаючись команді Росії, українській команді було досить важко сперечатись за перемогу. Проте всі два дні змагань наша команда впевнено тримала друге місце. А Кубок – це результат докладених зусиль всіх 59-ти спортсменів, що складали команду.

    Першими пройшли змагання серед юніорів у стрибках в висоту. І першу перемогу на матчі здобув Андрій Проценко – срібний призер Чемпіонату Європи в Хенгело. Першим також був Роман Авраменко серед метальників спису, його результат – 74.32. Серед юніорок перемогла також наша спортсменка – Віра Ребрик. Її перевага в результаті складала близько 10 м. До речі нагадаємо, що Віра перемогла цього року на юніорському Чемпіонаті Європи. Досить щільні результати були у метальників ядра: перший – Олександр Буланов з Росії (19.32); у українських атлетів – Станіслава Сегеди та Івана Шарія – другий (18.93) і шостий (17.26) результати відповідно. На 800-метрівці Давидов Ігор одержав перемогу, вигравши у найближчого суперника кілька метрів на фінішній прямій. Відмінно здолав 3000 м з/п Денис Лепинський, його час – 9:03.75. Іван Гришин з першої спроби зайняв місце лідера і ніхто із суперників не зміг перевершити його 62.79 м. В метанні молота лише кілька сантиметрів відділили Артема Винника від першого місця, 69.95 проти 70.05 білоруса Сяргея Ціцорина. Перемогла під рев трибун жіноча команда в естафеті 4*400 у складі Корнути Яни, Ярощук Анни, Краснощок Юлії та Ольги Михайличенко (3:42.12).

    Зазначимо також, що деякі спортсмени були заявлені в двох видах, іноді навіть не за своєю спеціалізацією задля завоювання додаткових очок команді. Отож, наші слова вдячності і привітання всім-всім атлетам, чиї результати дозволили Україні завоювати 338 очок проти 450 у російської, 296 у білоруської та 215 у латвійської команд.