Світова першість з гірського бігу

197

Традиційно у вересні, в Швейцарії відбулись два основних змагання з цієї дисципліни: Чемпіонат світу на довгих дистанціях в Інтерлакені та Кубок світу в Овронназі

    Традиційно у вересні, в Швейцарії відбулись два основних змагання з цієї дисципліни: Чемпіонат світу на довгих дистанціях в Інтерлакені та Кубок світу в Овронназі. В Інтерлакені 4-й Чемпіонат світу відбувся в рамках 15-го традиційного гірського марафону. На конкурсній основі до участі були допущені чотири з половиною тисячі спортсменів. 210 учасників входять до світової еліти і були спеціально запрошені оргкомітетом змагань. Серед запрошених був майстер спорту міжнародного класу з Волині Сергій Оксенюк. В товаристві найсильніших гірських марафонців він зайняв 9-те місце і гарантовано отримає запрошення на учать у ЧС 2008, що відбудеться у Великобританії.

    На Кубку світу з гірського бігу на класичній дистанції в 12 км наша країна була представлена чоловічою командою у складі Тараса Сало, Анатолія Малого, Сергія Оксенюка, Юрія Ковтуненка, а також учасницею Наталією Малою. Серед 40 країн, що представляли 5 континентів, чоловіча команда посіла 22-ге місце. Склад збірної команди формується за результатами національної першості. Наступний Чемпіонат України з гірського бігу пройде 1 червня 2008 року в Сколе Львівської області.

   

    Висловлюємо вдячність за підготовку матеріалу Олександру Реєру (м. Севастополь)

 

Попередня статтяНавчальний семінар ФЛАУ
Наступна статтяЧемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ