Зміни в проведенні міжнародних змагань

153

В ході щорічної календарної конференції ЄАА було затверджено календар змагань 2008 та вирішено ряд важливих питань

    Під час календарної конференції ЄАА, що завершилась минулими вихідними, члени делегації від України взяли участь в переговорах, що стосувались розширення міжнародного співробітництва. Продовжуючи кількарічну традицію проведення міжнародних легкоатлетичних матчів, було розширено уже існуючу угоду. До країн-учасниць, що по черзі прийматимуть змагання, приєдналась Туреччина. Крім того, дещо змінено вікові групи. Отже, в лютому юніори змагатимуться в Білорусі, в березні – юнаки, в Туреччині; в травні – знову юнаки, в Україні; а в серпні – юніори в Латвії. Команда Росії також матиме право брати участь у змаганнях.

    Окремо було обговорено можливість проведення Кубку Європи 2009 з бігу на 10 000 м в Ялті.

    Про трансформацію SPAR Кубку ЄАА говорили давно. Тепер остаточно вирішено з 2009-го року проводити командний Чемпіонат Європи. Індивідуальний Чемпіонат Європи, що раніше проводився раз на чотири роки, тепер проводитиметься кожні два.

    В останній день стало відомо, що рішенням Ради ЄАА в склад нещодавно створеної Комісії реагування (Reflection Commission) включено Президента ФЛАУ Валерія Борзова