Дем’янюк заявляє про себе в Європі

235

5 лютого в словацькому місті Банска Бистриця пройшов міжнародний турнір зі стрибків у висоту “Еuropa SC high jump”, на якому львів’янин Дмитро Дем’янюк повторив свій найкращий результат сезону 2.30!

    На змагання приїхали такі стрибуни у висоту як олімпійський чемпіон Стефан Хольм, американець Джессі Вільямс, кубинець Віктор Мойя, чемпіонка світу Бланка Власіч та інші відомі спортсмени. Від України в секторі одного з найпопулярніших європейських турнірів  виступали представники львівської школи стрибків у висоту Віктор Шаповал та Дмитро Дем’янюк.

    Наш Дмитро змагався до останнього і в дуже напруженій боротьбі посів третю сходинку п’єдесталу пошани з результатом 2.30 (з першої спроби!). Випередили Дем’янюка тільки швед Стефан Хольм (2.34) та Джесс Вільямс, який встановив свій особистий рекорд в приміщенні – 2.32. Віктор Шаповал стрибнув на висоту 2.25м, що дозволило йому посісти восьму позицію.

    У жінок знову здивувала світ Бланка Власіч з Хорватії, яка підкорила планку на висоті 2м 04см, показавши найкращий результат сезону. Наступні змагання Дмитра Дем’янюка пройдуть в Афінах 13 лютого.

    Федерація легкої атлетики Львівської області бажає висотникам успішних виступів і надалі!

   

    Матеріал підготувала Наталія Лебедюк (м. Львів)

 

Попередня статтяВисокі досягнення підростаючого покоління
Наступна статтяІнга Бабакова стала Президентом