Склад команди на матч в Могильові

30

Перший із серії юнацько-юніорських матчів пройде 29 лютого – 1 березня в білоруському Могильові

Після змагань Чемпіонату України в Сумах став відомим точний склад команди на змагання в Білорусі. Отже:

ЮНІОРКИ/ДІВЧАТА

60 м: Бризгіна Єлизавета, 60 м, 28.11.89, 7.56, Київ; Пяточенко Вікторія, 60 м, 07.05.89, 7.66, Суми; Розум Людмила, 60 м, 28.06.90, 7.65, Київ

200 м: Шевчук Маргарита, 24.11.89, 24.89, Донецька; Бризгіна Єлизавета, 28.11.89, 24.38, Донецька; П’яточенко Вікторія, 07.05.89, 24.70

400 м: Баралей Юлія, 25.04.90, 55.27, Дніпропетровська; Шпіхернюк Юлія, 02.02.89, 54.12, Черкаси

60 м з/б: Стоянова Анастасія, 24.07.89, 8.83, Одеса; Войнова Вікторія, 15.06.89, 8.67, Харків; Яновська Олена, 15.02.90, 8.78, Луцьк

800 м: Шмідт Світлана, 20.03.90, 2:11.77, Донецьк; Бібік Ольга, 05.02.90, 2:10.37, Чернігів-Київ

1500 м: Шнайдер Оксана, 17.08.91, 4:32.76, Київ; Коваленко Людмила, 26.06.89, 4:25.80, Житомир

3000 м: Погорєльська Вікторія, 04.08.90, 9:53.42, Харків; Скрипак Ольга, 02.12.90, 9:42.51, Чернігів

5000 м с/х: Максим Тетяна, 01.01.90, 24:55.72, Дніпропетровськ; Давиденко Юлія, 13.05.89, 24:18.73, Київська область

Висота: Окунєва Оксана, 14.05.90, 180, Миколаїв; Федорова Аліна, 31.07.89, 170, Київська область

Довжина: Лобакова Лілія, 11.04.91, 5.95, Одеса; Пяткун Наталія, 08.05.90, 5.90, Київська область

Потрійний: Голуб Олександра, 13.01.91, 12.55, Дніпропетровськ; Кравченко Катерина, 29.02.92, 12.09, Дніпропетровськ

Жердина: Козлова Катерина, 14.09.89, 380, Донецьк; Полушкіна Євгенія, 28.09.89, 360, Донецьк

Ядро: Голодна Ольга, 14.11.91, 13.17, Київська область; Курило Юлія, 03.07.91, 13.79, Донецьк

Естафета 4*200 м: Бризгіна Єлизавета; Пяточенко Вікторія; Шевчук Маргарита; Баралей Юлія; Шпіхернюк Юлія

ЮНІОРИ/ЮНАКИ

60 м: Панькевич Андрій, 04.05.90, 6.91, Тернопіль; Сидина Владислав, 04.01.90, 7.06, Чернігів; Рудик Антон, 16.04.89, 7.07, Тернопіль

200 м: Завялов Сергій, 19.07.89, 22.64, Кіровоград; Лозовий Іван, 11.02.89, 22.60, Дніпропетровськ; Сидина Владислав, 04.01.90, 22.53, Чернігів

400 м: Тесленко Денис, 18.04.89, 48.79, Київ; Новоселицький Роман, 11.10.89, 49.71, Рівне

60 м з/б: Коровка Олександр, 26.12.89, 8.13, Дніпропетровськ; Саприкін Максим, 10.03.89, 8.24, Черкаси

800 м: Казбан Артем, 23.03.90, 1:50.89, Суми; Тараско Іван, 25.01.89, 1:52.61, Чернігів

1500 м: Павлов Андрій, 31.01.89, 3.56.18, Київська область; Маслов Станіслав, 19.01.89, 3.53.28, Київська область

3000 м: Тершовчин Олександр, 29.01.89, 8.24.14, Дніпропетровськ; Доманчук Олександр, 09.07.89, 8.30.02, Донецьк

5000 м с/х: Зийнич Іван, 01.11.89, 22.34.20, Дніпропетровська; Парфенюк Віктор, 07.05.90, 21.33.40, Київ; Голубничий Віктор, 10.04.90, 21.47.28, Київська область

Висота: Каськевич Олександр, 10.02.90, 210, Житомир; Рубель Андрій, 24.05.89, 215, Запоріжжя; Заскало Євгеній. 28.12.89, 210, Дніпропетровськ

Довжина: Ель-Шериф Шериф, 02.01.89, 7.82, Київська область; Лихачов Іван, 27.04.89, 7.33, Донецьк

Потрійний: Рижиков Олег, 21.06.89, 15.27, Дніпропетровськ; Власов Михайло, 13.06.90, 14.81, Дніпропетровськ

Жердина: Єрьомін Іван, 30.01.89, 510, Дніпропетровськ; Васілаті Юрій, 21.04.90, 480, Харків

Ядро: Сегеда Станіслав, 22.01.89, 17.70, Київ; Савицький Дмитро, 14.12.90, 18.50, Одеса

Естафета 4*200 м: Завялов Сергій, Лозовий Іван, Сидина Владислав, Панькевич Андрій, Тесленко Денис, Новоселицький Роман, Рудик Антон