Основні результати 24-25 травня

180

Українські атлети змагались на етапах Гран-Прі та знову встановлювали рекорди

    На Гран-Прі в місті Белем, Бразилія, Олександр Тертичний метнув спис на 71.76 м. В той же день на першому європейському етапі Серії змагались три українські атлети: Артем Рубанко в метанні молоту показав результат 72.18, а Віта Стьопіна і Олена Холоша у стрибках в висоту мають 1.90 та 1.83 відповідно. На тих же змаганнях в першій і єдиній вдалій спробі Ірвінг Саладіно (Панама) стрибнув на 8.73 – як прокоментував сам спортсмен, в цьому сезоні він все ближче і ближче стрибатиме до світового рекорду (8.95). В метанні диску досить неочікувано Олімпійського чемпіона Віргіліуса Алекну (66.82) та Чемпіона світу Герда Кантера (68.28) обіграв іранський спортсмен Ехсан Хададі – 68.52.

    На змаганнях в Іспанії Віктор Шаповал і британець Роббі Грабац підкорили висоту 2.26. Лише за спробами Віктор зайняв другу сходинку п’єдесталу пошани.

    Насамкінець найцікавіше. Микита Нестеренко перейшов на новий рівень рекордів. Цими вихідними атлет брав участь у змаганнях метальників в німецькому місті Халле. В метанні диску вагою 1,75 кг, серед юніорів, переміг з новим світовим рекордом! Досягнення 70 м 13 см вражає, особливо напередодні Чемпіонату світу серед юніорів, що відбудеться за місяць в Бидгощі. Попередній світовий рекорд майже на три метри менше нинішнього досягнення (67.32) і було встановлено 2006-го на юніорському Чемпіонаті світу естонцем Маргусом Хантом