Склад команди на юніорську першість

36

В числі збірної команди 19 хлопців та 28 дівчат представлятимуть Україну на 12-му Чемпіонаті Світу серед юніорів в Бидгощі 8-13 липня

     Очолять українську збірну двоє метальників – Микита Нестеренко, рекордсмен світу серед юніорів в метанні диску (1.750 – 70.13 м, Халле) та Віра Ребрик, чий нещодавній результат 61.64 дуже близький до світового юніорського рекорду (62.93 м, китаянка Джуан Ху, 2003). 

    В складі команди значаться також кілька національних рекордсменів серед юніорів: окрім Микити Нестеренка, це ще двоє метальників – Станіслав Сегеда (19.95 ядро 6 кг, 16.06.07, Київ) та Андрій Мартинюк (75.46 молот 6 кг, 16.06.08, Ялта), а також багатоборець Марк Тимченко (7242, 10-во: ядро 6 кг, диск 1.75 кг, 0,990 бар’єри; 16.06.08, Ялта).

    Змагатимуться також призери минулорічного Чемпіонату світу серед юнаків: Юлія Баралей на 400 м та Дмитро Савицький в штовханні ядра.

    Після проведення Чемпіонату України серед юніорів (15-17 червня, Ялта) – основного етапу відбору на світову першість – визначено остаточний склад команди:

400 м – Роман Старух, Денис Тесленко, Сергій Завялов;

800 м – Артем Казбан;

400 м з/б – Олександр Коровка;

висота – Богдан Бондаренко;

жердина – Сергій Цибулька та Іван Єрьомін;

довжина – Шериф Ель-Шериф;

потрійний – Шериф Ель-Шериф та Олександр Рижиков;

ядро – Дмитро Савицький та Станіслав Сегеда;

диск – Микита Нестеренко;

молот – Андрій Мартинюк та Сергій Кравченко;

спис – Дмитро Косинський;

багатоборство – Марк Тимченко;

естафетна команда 4*400 м – Артем Казбан, Олександр Коровка, Ігор Лукащук, Роман Старух, Денис Тесленко та Сергій Завялов.

100 м та 200 м – Єлизавета Бризгіна та Вікторія Пяточенко;

400 м – Юлія Баралей та Ольга Земляк;

800 м – Ольга Бібік та Марина Пугач;

1500 м – Людмила Коваленко та Юлія Кутах;

3000 м – Людмила Коваленко та Ольга Скрипак;

5000 м – Ольга Скрипак;

3000 м з/п – Марія Шаталова;

100 м з/б – Анастасія Стоянова;

400 м з/б – Анна Тітімець та Анна Ярощук;

потрійний – Анна Князєва;

ядро – Вікторія Болбат;

диск – Марія Кошкарьова та Вікторія Болбат;

молот – Галина Каплун;

спис – Віра Ребрик та Катерина Ретіва;

семиборство – Аліна Фьодорова;

10 000 сп. ходьба Анна Черненко;

естафетна команда 4*400 м – Юлія Баралей, Юлія Краснощок, Юлія Шпіхернюк, Анна Тітімець, Анна Ярощук та Ольга Земляк.

На фото – оновлений стадіон в м. Бидгощ