Валмієра знову приймає юніорський матч

24

Наступні змагання серії матчів між командами України, Росії, Білорусії, Латвії та Туреччини відбудуться 2-3 серпня в латвійській Валмієрі. Ось хто представлятиме Україну

     

 

    Наступні змагання серії матчів між командами України, Росії, Білорусії, Латвії та Туреччини відбудуться 2-3 серпня в латвійській Валмієрі. Ось хто представлятиме Україну.

Юніори: 100м, Панькевич Андрій, Головань Віталій, Рудик Антон

200м, Грибук Василь, Дорошенко Богдан 

400м, Лукащук Ігор, Старух Роман, Завялов Сергій

800м, Казбан Артем, Тараско Іван

1500м, Каяфа Олег, Маслов Станіслав, Павлов Андрій

5000м, Тершовчин Олександр, Сірук Дмитро

110м з/б, Ахкозов Артем, Литвиненко Олег

400м з/б, Коровка Олександр, Широкий Ігор

3000м з/п, Кіщенко Юрій

висота, Каськевич Олександр

жердина, Цибулька Сергій, Єрьомін Іван

довжина, Ель-Шериф Шериф, Данилюк Олег, Грачов Микита

потрійний, Рижиков Олександр, Ель-Шериф Шериф

ядро, Сегеда Станіслав, Савицький Дмитро

диск, Сегеда Станіслав, Савицький Дмитро

молот, Мартинюк Андрій, Кравченко Сергій

спис, Косинський Дмитро, Жадаєв Олександр

4х100м, Панькевич Андрій, Головань Віталій, Грибук Василь, Дорошенко Богдан, Рудик Антон

4х400м, Старух Роман, Завялов Сергій, Лукащук Ігор, Коровка Олександр, Широкий Андрій

Юніорки: 100м, П’ятаченко Вікторія, Шевчук Маргарита, Логвиненко Аліна, Піжанкова Дар’я 

200м, П’ятаченко Вікторія, Шевчук Маргарита, Логвиненко Аліна 

400м, Земляк Ольга, Краснощок Юлія, Шпіхернюк Юлія 

800м, Бібік Ольга, Шнайдер Оксана 

1500м, Коваленко Людмила, Шаталова Марія, Шнайдер Оксана 

3000м, Скрипак Ольга, Коваленко Людмила 

100м з/б, Стоянова Анастасія, Войнова Вікторія, Мохнюк Анастасія 

400м з/б, Тітімець Анна, Ярощук Анна 

3000м з/п, Шаталова Марія, Литвинова Валентина 

висота, Окунєва Оксана, Маланчук Ірина 

жердина, Полушкіна Євгенія, Черткошвілі Ксенія 

довжина, Князєва Анна, Піжанкова Дар’я, Макєєва Марина 

потрійний, Князєва Анна, Лискавецька Аліса 

ядро, Болбат Вікторія, Клочко Вікторія 

диск, Болбат Вікторія, Кошкарьова Марія 

молот, Каплун Галина 

спис, Ретива Катерина, Гацько Ганна 

4х100м, П’ятаченко Вікторія, Шевчук Маргарита, Логвиненко Аліна, Піжанкова Дар’я 

4х400м, Земляк Ольга, Краснощок Юлія, Шпіхернюк Юлія, Ярощук Анна, Тітімець Анна