Затверджено склад команди на чемпіонат світу

5

На засіданні Виконкому федерації легкої атлетики України затверджено склад збірної команди на серпневий чемпіонат світу в Берліні.

На засіданні Виконкому федерації легкої атлетики України затверджено склад збірної команди на серпневий чемпіонат світу в Берліні.

 

 

 

Затверджено список із 57 атлетів. Ще шестеро залишаються на листі очікування до 3 серпня 2009 року.

 

 

 

Жінки:

 

 

 

100м – Наталя Погребняк

 

 

 

200м – Єлізавета Бризгіна

 

 

 

4х100м – Погребняк, Бризгіна, Христина Стуй, Марія Ремєнь, Олена Чебану

 

 

 

400м – Наталя Пигида

 

 

 

800м – Юлія Кревсун, Тетяна Петлюк, Наталя Лупу

 

 

 

1500м – Ірина Ліщинська, Анна Міщенко, Тамара Твердоступ

 

 

 

400м з/б – Анастасія Рабченюк, Ганна Тітімець

 

 

 

Висота – Віта Паламар

 

 

 

Довжина – Вікторія Рибалко, Вікторія Молчанова, Наталія Добринська

 

 

 

Потрійний – Лілія Кулик, Світлана Мамєєва, Наталя Ястребова

 

 

 

Диск – Наталя Семенова, Олена Антонова, Катерина Карсак

 

 

 

Молот – Ірина Сєкачова, Ірина Новожилова, Наталя Золотухіна

 

 

 

Спис – Віра Ребрик

 

 

 

7-борство – Наталя Добринська, Ганна Мельниченко, Людмила Йосипенко

 

 

 

Ходьба 20км – Ольга Яковенко

 

 

 

На 2 місця в естафеті 4х400 метрів серед жінок претендують троє бігунок на одне коло: Юлія Баралей, Антоніна Єфремова та Юлія Олішевська-Шпихернюк. Остаточний вибір буде зроблено 3 серпня.

 

 

 

Чоловіки:

 

 

 

200м – Ігор Бодров

 

 

 

110м з/б – Сергій Демидюк

 

 

 

400м з/б – Станіслав Мельников

 

 

 

3000м з/п – Ілля Сухарєв

 

 

 

Висота – Юрій Кримаренко, Віктор Шаповал, Андрій Проценко

 

 

 

Жердина – Олександр Корчмід, Денис Федас (Максим Мазурик – на листі очікування до 03.08.09)

 

 

 

Довжина – Андрій Макарчев (Олексій Лукашевич, Віктор Кузнецов – на листі очікування до 03.08.09)

 

 

 

Потрійний – Микола Саволайнен, Віктор Ястребов, Євген Семененко

 

 

 

Диск – Олексій Семенов, Іван Гришин

 

 

 

Молот – Артем Рубанко, Олексій Сокирський

 

 

 

Спис – Роман Авраменко, Олександр П’ятниця

 

 

 

10-борство – Олексій Касьянов, Євген Нікітін

 

 

 

Ходьба 20км – Руслан Дмитренко

 

 

 

Ходьба 50 км – Олексій Шелест