Комісія атлетів ФЛАУ

15

29 вересня на засіданні Виконкому ФЛАУ було затверджено склад комісії спортсменів Федерації легкої атлетики України.

29 вересня на засіданні Виконкому ФЛАУ було затверджено склад комісії спортсменів Федерації легкої атлетики України.

 

Комісія атлетів обирається у період проведення  перших Всеукраїнських змагань літнього сезону,  у перший рік Олімпійського циклу шляхом голосування спортсменів – учасників за більшістю голосів.

 

Члени комісії обираються з кандидатів від регіонів (по 1 кандидату), а також до складу комісії вводяться атлети, яки рекомендовані комісією атлетів попереднього скликання (до 4 осіб для допомоги в роботі нових членів комісії)

 

 

Опитування проводилося на Кубку України в Ялті. Проголосувало – 397 чоловік

 

 

1.      Добринська Наталія              353

 

2.      Гешко Іван                             339

 

3.      Паламар Віта                          321

 

4.      Юрченко Денис                     307

 

5.      Дем’янюк Дмитро                 275

 

6.      Стьопіна Віта                         267

 

7.      Авраменко Роман                  262

 

8.      Міщенко Анна                        251

 

9.      Існюк Дмитро                         201

 

10.  Стаднюк Олександра             168

 

11.  Зозуля Віра                              163

 

 

Комісія атлетів ФЛАУ скликання  2005– 2009 рекомендує для вводу наступних кандидатів:

 

(Опитано 11 з 14 членів комісії)

 

1.      Бабакова Інга – 10 голосів

 

2.      Говорова Олена – 10 голосів

 

3.      Крикун Олександр – 10 голосів

 

4.      Лебідь Сергій – 8 голосів

 

Таким чином склад комісії спортсменів ФЛАУ 2009 – 2013 затверджено: 

 

1.      Добринська Наталія          

 

2.      Гешко Іван                          

 

3.      Паламар Віта                      

 

4.      Дем’янюк Дмитро              

 

5.      Стьопіна Віта                      

 

6.      Авраменко Роман              

 

7.      Міщенко Анна        

 

8.      Бабакова Інга

 

9.      Говорова Олена

 

10.  Крикун Олександр

 

11.  Лебідь Сергій

 

12.  Відута Олена – секретар