Українці в Німеччині

196

Минулими вихідними на міжнародних турнірах в Європі була показана низка високих результатів в багатьох видах легкої атлетики.

Минулими вихідними на міжнародних турнірах в Європі була показана низка високих результатів в багатьох видах легкої атлетики.

 

Українці відзначилися двома перемогами на стартах в Німеччині. Так, в Лейпцигу срібна призерка зимових чемпіонатів Європи та світу Тетяна Петлюк перемогла на своїй коронній дистанції 800 метрів. 2:02.01. Пейсмейкером для титулованої киянки відпрацювала її нинішня одногрупниця Ольга Бібік. Нагадаю, що нинішньої зими Тетяна Петлюк не ставить за мету виступ на чемпіонаті світу в закритих приміщеннях в Досі.

 

В лейпцігському секторі для стрибків у довжину виступала неодноразова чемпіонка України, найсильніша насьогодні наша стрибунка Вікторія Рибалко. Втім, запоріжанці підкорився скромний результат 6м34см і Вікторія фінішувала поза вісімкою фіналісток. Перемогу тут святкувала юна росіянка, лідер світового сезону Дар’я Клішина. Цього разу вона встановила рекорд німецького турніру 6м74см.

 

В Лейпцігу було встановлено два найкращих результати сезону в світі. Німецький жердин ник Мальте Мохр подолав висоту 5м83см, а американець Терренс Траммелл 60 метрів з бар’єрами подолав за 7.43сек.

 

Цього ж дня в Потсдамі Максим Мазурик переміг на спеціалізованих змаганнях стрибунів з жердиною, показавши свій найкращий результат сезону зимового 2010 – 5м70см.

 

На турнірі зимової серії Гран-Прі ІААФ в іспанській Валенсії господар турніру Серхіо Санчез встанови новий рекорд Європи для закритих приміщень з бігу на 3000 метрів – 7:32.41.

 

А в бельгійському Генті кенієць Пауль Кіпсіель Коеч показав найвище світове досягнення на дистанції 2000 м з перешкодами – 5:17.04, а росіянин Андрєй Фарносов, котрий фінішував другим з результатом 5:21.56 – продемонстрував найвище європейське досягнення на цій дистанції.  

 

Прес-аташе

 

Попередня статтяДем’янюк знову на висоті
Наступна статтяНаціональний рекорд Добринської та феномен Кузнєцова