Україна – Білорусь. День перший.

164

Сьогодні в Ялті стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1993р.н. та молодше, а також міжнародний матч юнацьких збірних команд України та Білорусі.

Сьогодні в Ялті стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1993р.н. та молодше, а також міжнародний матч юнацьких збірних команд України та Білорусі.

 

Першого дня змагань вже було проведено дванадцять фіналів.

 

Стрибки з жердиною серед дівчат з нормативом майстра спорту України – 4м10см – виграла донеччанка Ганна Шелех. Марія Афендікова (також із Донецька) посіла друге місце з результатом 3м60см. Білоруска Іріна Яколцевіч зі стрибком на 3.40 піднялася на третю сходинку п’єдесталу.

 

Результати рівня нормативів майстра спорту України показали українські майстрині спортивної ходьби. Першою на дистанції 5000 метрів була представниця Київської області Аліна Гальченко 22:55.47. Другою фініш перетнула Людмила Оляновська із Хмельницької області 23:08.75. Третє місце знову за білоруською атлеткою Ольгою Духовнік – 24:10.55

 

В метанні молота серед юнаків (вага снаряда 5кг) перемогу отримав представник Київської області 68м44см. Найкращий із білоруських метальників Андрєй Маслов фінішував у цьому секторі на четвертій позиції – 64м30см.

 

Юні білоруські метальники молоту реабілітувалися одразу в змаганнях дівчат, де впевнену перемогу отримала Єлєна Новгородская – 57м60см (вага снаряда 4кг). Валерія Семенкова із Черкаської області показала другий результат 53м12см.

 

В бігу на 100 метрів з бар’єрами серед дівчат не було рівних Юлії Должковій із Дніпропетровської області – 14.08сек. У білоруски Юлії Шиманської українська бар’єристка виграла більше шести десятих секунди. Результат срібної призерки – 14.69сек.

 

У чистому спринті українки домінували беззаперечно, залишивши для білоруски Юлії Костючкової 5-ту сходинку фінального протоколу. Перемогу ж  на 100-метрівці відсвяткувала Ганна Александрова із Донецької області – 12.43сек.

 

11і20 сотих секунди вистачило Володимиру Супруну із Сумської області, аби фінішувати першим на дистанції 100 метрів серед юнаків. П’ятнадцятьма сотими поступився йому Олександр Устименко із Київської області. На третє місце набіг білоруський спринтер Віктор Рябов – 11.39сек.

 

В стрибках з жердиною серед унаків знову домінували представники донецької школи. Георгій Биков, взявши 4м70см, отримав перемогу. Дмитро Фроловичев закінчив змагання другим з показником 4м60см. На третій позиції наш гість із Білорусі Веніамін Ранцевич – 4м40см.

 

На 48метрів 67сантиметрів метнула 600-грамовий диск Катерина Дерун із Київської області, забезпечивши цією спробою свою перемогу як в чемпіонаті, так і в матчі. Лише шістьма сантиметрами поступилася їй Юлія Яковчук з Рівненщини. Найкраща із білоруських метальниць Євгенія Ковальова була четвертою – 41м07см.

 

З бігу на 400 метрів серед дівчат відзначилася харків’янка Катерина Слюсаренко – 54.79сек. Білоруска Анастасія Лисєнкова у цьому фінальному забігові була п’ятою – 58.35сек.

 

Найкращим з бігу на одне коло серед юнаків став представник Київської області Микола Куліш – 49.62сек. Слідом за ним фінішував білорус 50.02чек. Лише одну сотку своєму закордонному суперникові програв одесит Герасим Подкур.

 

Останнім фіналом першого дня чемпіонату України серед юнаків та міжнародного матчу Україна – Білорусь були змагання з метання спису серед юнаків (вага снаряда 700 грамів). З десятиметровим відривом від суперників в цьому секторі переміг Юрій Кушнірук із Запорізької області з результатом 72м66см. Алєксандр Сріпєльов та Андрєй Насковіч із Білорусі фінішували відповідно на другій та третій позиції з показниками 62.94м та 58.92м.

 

Прес-аташе.  

 

Попередня статтяКонференція ФЛАУ
Наступна статтяУкраїна – Білорусь. День другий з Національним рекордом.