Склад команди на ЧЄ в Барселоні

6

Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної країни на чемпіонат Європи в Барселоні. До Іспанії поїдуть 62 атлети (30 чоловіків та 32 жінки) та 34 особи офіційної делегації.

Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної країни на чемпіонат Європи в Барселоні. До Іспанії поїдуть 62 атлети (30 чоловіків та 32 жінки) та 34 особи офіційної делегації.

 

 

ЧОЛОВІКИ

 

 

200м – Ігор Бодров

 

 

400м – Дмитро Островський (+4х400)

 

 

5000м – Сергій Лебідь

 

 

400м з/б – Станіслав Мельников (+4х400)

 

 

Довжина – Олександр Солдаткін

 

 

Висота – Дмитро Дем’янюк, Олександр Нартов, Андрій Проценко***

 

 

Потрійний – Віктор Кузнєцов

 

 

Жердина – Максим Мазурик, Денис Юрченко

 

 

Диск – Іван Гришин, Олексій Семенов***

Ядро – Андрій Семенов

 

 

Молот – Олексій Сокирський

 

 

Спис – Олександр П’ятниця, Роман Авраменко, Дмитро Косинський

 

 

Десятиборство – Олексій Касьянов, Євген Нікітін

 

 

Спортивна Ходьба – Сергій Будза (50км), Іван Лосєв (20км), Руслан Дмитренко (20км), Андрій Ковенко (20 і 50км)

 

 

Марафон – Василь Матвійчук, Олександр Сітковський, Олексій Рибальченко

 

 

4х400м – Володимир Бураков, Михайло Книш, Максим Наконечний

 

 

*** Андрій Проценко та Олексій Семенов затверджені у складі команди, але за умови, що на фіналі Кубку України 14-15 липня Андрій покаже у стрибках у висоту свій стабільний результат, а Олексій виконає кваліфікаційний норматив, до якого атлетові зараз не вистачає 3см.

 

 

ЖІНКИ

 

 

100м – Олеся Повх, Марія Рємєнь (+4х100м)

 

 

200м – Єлізавета Бризгіна (+4х100м)

 

 

800м – Наталя Лупу, Юлія Кревсун (+4х400м), Ольга Завгородня (+4х400м)

 

 

1500м – Анна Міщенко

 

 

100м з/б – Євгенія Снігур

 

 

400м з/б – Анастасія Рабченюк (+4х400), Анна Тітімець (+4х400), Анна Ярощук (+4х400)

 

 

Довжина – Вікторія Рибалко

 

 

Висота – Віта Стьопіна

 

 

Потрійний – Ольга Саладуха, Лілія Кулик

 

 

Диск – Катерина Карсак

 

 

Молот – Наталя Золотухіна

 

 

Спис – Віра Ребрик

 

 

Семиборство – Наталя Добринська, Людмила Йосипенко, Анна Мельниченко

 

 

Марафон – Тетяна Філонюк, Олена Білощук, Віра Овчарук, Світлана Станко

 

 

4х100м – Наталя Погребняк, Христина Стуй, Олена Чебану

 

 

4х400м – Антоніна Єфремова, Дарина Приступа, Ксенія Карандюк, Аліна Логвиненко

 

 

ОФІЦІЙНА ДЕЛЕГАЦІЯ

 

 

Апайчев О.В (головний тренер), Бардаков П.О. (начальник команди), Тиртишник В.Г.(технічний лідер), Мельник В., Біргер О. (лікарі), Савченко Є., Виноградов В., Мінченко М. (масажисти), Якушева Л. (преса), Ковцун Д. (диск, ядро), Акілов М. (спринт, 4х100), Ліщук В. (марафон), Степанцов К. (витривалість), Красовський С. (бар’єри), Мошковський В. (400, 4х400м), Соломін А. (ходьба), Голубцов А. (горизонтальні стрибки), Литвинов Я. (спис), Медвідь М. (багатоборство), Бойко А. (потрійний), Федорець В. (спринт, бар’єри), Рурак К. (спринт, естафета), Козлов М. (жердина), Якимчук А. (800м), Льопа Д. (десятиборство), Поляков Д. (семиборство), Поляков П. (Крим, тренер), Клєвакіна Т. (Донецьк, тренер), Ольховнікова І. (Запоріжжя, тренер), Салатенко А. (Суми, тренер). Своїм коштом на ЧЄ в складі офіційної делегації вирушать Козлова В. (Полтава, тренер), Басенко С. (Київ, тренер), Солдаткіна О. (Донецьк, тренер), Олейник І. (Одеса, тренер).