Світ на долонях

640

Німкеня поліпшує національний рекорд з потрійного стрибка, Лавіллєньє зазіхає на 6.03, Свобода укріплює позиції світового лідера, а Балта розминається бар’єрами. Про найкращі останні результати зі світових арен – у нашій підбірці.

Німкеня поліпшує національний рекорд з потрійного стрибка, Лавіллєньє зазіхає на 6.03, Свобода укріплює позиції світового лідера, а Балта розминається бар’єрами. Про найкращі останні результати зі світових арен – у нашій підбірці.

 

 

Чемніц (Німеччина). На традиційних міжнародних змаганнях Erdgas Hallenmeeting Катя Демут поновила національний рекорд своєї країни в секторі для потрійного стрибка в закритих приміщеннях, який протримався 14 років. Німкеня виграла турнір з результатом 14м45см. Другою на виді була рекордсменка Польщі Малгорзата Трибанська – 14м16см.

 

Серед результатів закордонних атлетів на цьому старті слід відмітити перемогу з особистим рекордом кенійця Ніксона Ченсеби, котрий виграв дистанцію 1500 метрів з показником 3:35.78сек.

 

 

Чемпіон Європи зі стрибків з жердиною Рено Лавілєньє знову намагався подолати шестиметровий рубіж. І хоча в кількох спробах француз був дуже близьким до успіху, переможною для нього все ж таки залишилася висота 5м80см.

 

Чех Петр Свобода ще на одну соту секунди поліпшив свій же найкращий результат сезону в світі, вигравши фінал бігу на 60 метрів з бар’єрами серед чоловіків за 7.55сек. Американець Джеф Портер фінішував другим – 7.66сек, а екс-чемпіон Європи в закритих приміщеннях Грегорі Сєдок із Нідерландів зупинився на третій позиції – 7.67сек. Нігерієць Егверо Огхо-Огене виграв чоловічу шістдесятиметрівку за 6.64сек. Такий самий результат атлет показав і в попередньому забігові.

 

 

 Німець Алин Камара та представник Гани Ігнісіус Гайсах настрибали в довжину по 7м86см. Однак перемога була на боці господаря змагань, другий результат якого був кращим – 7.80 проти 7.78.

 

Ральф Бартелз був був непереможним в секторі для штовхання ядра – 20м24см. Ще один представник Німеччини посів у цьому секторі другу сходинку – 20м20см. А Неджад Мулабєговіч із Хорватії, фінішувавши третім, встановив новий національний рекорд своєї країни для закритих приміщень – 20.04

 

 

Нова легкоатлетична зірка Швейцарії виграла жіночий забіг на 60 метрів з бар’єрами, зупинивши секундомір на позначці 8.06. Чемпіонка Європи Елін Берінгз з Бельгії фінішувала в цьому фіналі лише четвертою – 8.17сек.

 

Спеціалістка з бігу на 400 метрів з бар’єрами Сюзанна Хейнова перемогла в гладкому бігові на два кола манежем з результатом 53.40сек.

 

 

Француженка Лінда Маркуе перемогла фіналістку барселонського чемпіонату Європи Лєнку Масну із Чехії: 2:02.87 проти 2:02.99.

 

Тарту (Естонія). Естонська стрибунка у висоту Грете Удрас стала сенсацією першого етапу естонської легкоатлетичної серії Kuldlijga. 22-річна атлетка, особистий рекорд якої був лише 1м84см перемогла в Тарту зі стрибком на 1м92см. Росіянка Алєксандра Кірьяшова перемогла в секторі для стрибків з жердиною – 4м51см. ЇЇ співвітчизниця Татьяна Войкіна настрибала в довжину 6м54см, коли чинна чемпіонка Європи в закритих приміщеннях з цього виду Ксенія Балта змагалася на коротких бар’єрах і перемогла з показником 8.22сек. Станіславс Оліярс перешим фінішував у забігові на 60 метрів з бар’єрами серед чоловіків – 7.74сек, перемігши багатоборця Андреаса Райю, в активі якого 7.87сек.

 

 

Сарагоса (Іспанія). Рекордсменка Іспанії з бігу на 100 метрів з бар’єрами Джозефіна Онія повертається на легкоатлетичний трек після дворічної дискваліфікації за вживання заборонених препаратів. Фіналістка зимового чемпіонату світу 2008 року проведе свій перший старт у суботу на змаганнях у Сарагосі. Особистий рекорд екс-нігерійки з бігу на 60 метрів з бар’єрами під дахом досить високий – 7.84сек.

 

Нью Йорк (США) Американці багатоборці Брайян Клей, Трей Харді та Ештон Ітон сподіваються зайняти увесь п’єдестал на літньому чемпіонаті світу в Тегу. Олімпійський чемпіон, чемпіон світу та рекордсмен світу в закритих приміщеннях впевнені у своїх шансах і свято вірять, що цей рік стане лише сходинкою до їхнього тріумфу на Лондонській Олімпіаді. В п’ятницю, 28 січня, усі троє атлетів змагатимуться на міжнародному турнірі Millrose Games, де виступатимуть у спеціальному триборстві (штовхання ядра, 60 м з бар’єрами та стрибок у висоту). Цей старту Нью-Йорку відкриває зимову серію IAAF Indoor Permit сезону 2011 року. Дворазовий переможець чемпіонату світу в Осаці Бернард Лагад намагатиметься завоювати свою дев’яту перемогу на цих змаганнях з бігу на одну милю. Бершоун Джексон випробує свої сили на дистанції 600 метрів. Лідер світового сезону Крістіан Кентвелл і тут залишається фаворитом в секторі для штовхання ядра серед чоловіків, а ім’я чемпіонки світу в закритих приміщеннях Фабіани Мюррер буде головним в секторі для стрибків з жердиною серед жінок. 

 

Попередня статтяКубок України. День перший. Швидкі секунди Повх.
Наступна статтяНа Millrose Games официально открыли зимний сезон ИААФ