Час виступу українських легкоатлетів у Парижі

1

4-6 березня в Парижі відбуватиметься чемпіонат Європи з легкої атлетики у закритих приміщеннях. Українська збірна буде представлена на головному старті зимовго сезону 25-ма спортсменами: 10 чоловіків та 15 жінок.

 

Склад команди оприлюднювався на сайті ФЛАУ  тут.

 

Пропонуємо Вашій увазі розклад, за яким у спортивному комплексі Берсі стартуватимуть українські спортсмени.  

 

Увесь розклад складено за київським часом!


 

 

4 березня, п’ятниця


Ранкова програма

10.30 – штовхання ядра, чоловіки, кваліфікація (Андрій Семенов)

11.20 – 400м, жінки, перше коло, 1-ий забіг (Наталя Лупу)  

11.26 – 400м, жінки, перше коло, 2-ий забіг (Анна Тітімець)

11.32 – 400м, жінки, перше коло, 3-ій забіг (Дар’я Приступа)

11.35 – довжина, чоловіки, кваліфікація (Андрій Макарчев)

11.45 – 400 м, чоловіки, перше коло, 1-ий забіг (Євген Гуцол)

12.09 – 400 м, чоловіки, перше коло, 5-ий забіг (Дмитро Островський)

12.15 – 3000м, чоловіки, перше коло, 1-ий забіг (Микола Лабовський)


Вечірня програма

16.50 – штовхання ядра, жінки, кваліфікація (Галина Облещук)

17.00 – висота, чоловіки, кваліфікація (Дмитро Дем’янюк, Олександр Нартов)

17.15 – жердина, чоловіки, кваліфікація (Максим Мазурик)

17.43 – 800м, жінки, перше коло, 3-ій забіг (Лілія Лобанова)

17. 49 – 800м жінки, перше коло, 4-ий забіг (Тетяна Петлюк)

18.14 – 800м, чоловіки, перше коло, 4-ий забіг (Олександр Осмолович)

18.30 – 1500м, жінки, перше коло, 1-ий забіг (Наталія Тобіас)

18.46 – 1500м, жінки, перше коло, 3-ій забіг (Анжела Шевченко)

18.55 – 400м, жінки,  1-ий півфінал (Анна Тітімець)

19.01 – 400м, жінки, 2-ий півфінал (Наталя Лупу) 

19.16 – 400м, чоловіки, 2-ий півфінал (Дмитро Островський)


 

5 березня, субота


Ранкова програма

10.05 – висота, жінки, кваліфікація (Оксана Окунєва)

11.07 – 60м, жінки, перше коло, 2-ий забіг (Олеся Повх)

11.14 – 60м, жінки, перше коло, 3-ій забіг (Христина Стуй)

11.21 – 60м, жінки, перше коло, 4-ий забіг (Марія Рємєнь)

12.30 – 3000м, жінки, перше коло, 1-ий забіг (Наталя Тобіас)

12.423000м, жінки, перше коло, 2-ий забіг (Світлана Шмідт)


Вечірня програма

16.06 – 1500м, чоловіки, перше коло, 3-ій забіг (Олександр Борисюк)

16.20 – 800м, жінки, 1-ий півфінал (Лілія Лобанова)

16.26 – 800м, жінки, 2-ий півфінал (Тетяна Петлюк) 

16.46 – 800м, чоловіки, 2-ий півфінал (Олександр Осмолович)

17.10 – 60м, жінки, 1-ий півфінал (Марія Рємєнь, Христина Стуй)

17.16 – 60м, жінки, 2-ий півфінал (Олеся Повх) 

18.15 – 1500м, жінки, ФІНАЛ (Анжела Шевченко)


 

6 березня, неділя


16.15 – 3000м жінки, ФІНАЛ (Наталя Тобіас)  

16.30 – висота, жінки, ФІНАЛ (Оксана Окунєва)

17.40 – 60м, жінки, ФІНАЛ (Олеся Повх, Марія Рємєнь, Христина Стуй)

18.15 – естафета 4х400м, жінки, ФІНАЛ (Дарина Приступа, Анна Тітімець, Наталя Лупу, Антоніна Єфремова, Єлізавета Бризгіна)