Рено Лавіліньє робить змушену перерву

330

Нинішнього тижня у чинного чемпіона Європи зі стрибків з жердиною Рено Лавіліньє під час тренувального процесу зламалася жердина. Подібні неприємності у цьому виді легкої атлетики трапляються нерідко і, що найстрашніше, можуть закінчитися чималими проблемами зі здоров’ям. Не без наслідків закінчився інцидент і для француза, якому поставили діагноз – перелам руки.

 


Жердина бронзового призера чемпіонату світу в Тегу зламалася рівно на середині тренувального стрибка при чому в двох місцях.  Атлет впав на спину, але, на щастя, ушкоджень хребта лікарі не виявили. Медичне обстеження показало перелам третьої п’ястної кістки зі зміщенням. Поки що лікарі не можуть зясувати ступінь пошкодження сухожиль та зв’язок.  

 

 

В будь-якому разі один із найголовніших та найпринциповіших суперників українця Максима Мазурика більше місяця змушений буде носити гіпс. Втім тренер француза Дамьєн Інносенсіо вважає, що його підопічний цілком зможе продовжити бодай функціональну підготовку, а повноцінні тренування почати вже в середині січня. Якщо ж під час відновлення виникнуть нові ускладнення, технічні тренування доведеться відкласти щонайменше до лютого. Поки ані сам Лавіліньє, ані його наставник не відмовляються від раніше оприлюднених планів виступати на чемпіонаті світу в закритих приміщеннях, що відбудеться 9-11 березня в турецькому Стамбулі. 

Попередня статтяСпростили, але не всім…
Наступна статтяЧеркаси запрошують…