Анна Ярощук – найкраща спортсменка Дніпропетровщини

335

На Дніпропетровщині визначили переможців регіонального конкурсу «Світоч Придніпров’я 2011». Найкращі люди краю були нагороджені відзнаками та дипломами у 28-ми номінаціях, які охоплювали усі сфери життєдіяльності області.

 

 

В номінації «СПОРТИВНЕ ДОСЯГНЕННЯ ПРИДНІПРОВ’Я», де конкурували представники усіх видів спорту, лауреатом стала легкоатлетка АННА ЯРОЩУК. У 2011 році студентка 5-ого курсу Дніпропетровського Аграрного Університету, член спортивного клубу «Електрометалург» стала переможницею молодіжного чемпіонату Європи та Всесвітньої Універсіади з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Минулого літа Анна встановила особистий рекорд на своїй коронній дистанції – 54.77сек, – що є нормативом А відбору на Олімпійські Ігри в Лондоні. На чемпіонаті світу в Тегу тоді ще 21-річна представниця Дніпропетровщини дійшла до півфіналу. Для потрапляння до вирішального забігу в індивідуальному виді Анні не вистачило лише 2 сотих секунди.  Та за кілька днів уже в складі жіночої естафети 4х400м Ярощук здобула п’яте місце світової першості.

Попередня статтяНОК продовжує підтримку спортивних федерацій
Наступна статтяЛебедь финишировал седьмым в Больцано