До уваги представників ЗМІ

271

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій та оргкомітет чемпіонату світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях почали акредитацію представників засобів масової інформації на головні змагання Королеви спорту цієї зими.

 

 

Зимовий чемпіонат світу з легкої атлетики відбудеться у Стамбулі 9-11 березня 2012року.

Представники друкованих ЗМІ, кореспонденти веб-сайтів та фотографи для акредитації в загальній системі  on-line мають отримати спеціальний код та дозвіл Федерації легкої атлетики України. Журналісти, зацікавлені у висвітленні зимового чемпіонату світу, повинні звернутися за роз’ясненням до прес-аташе ФЛАУ. Останній термін подачі електронної офіційної заявки – 11 лютого 2012 року.

 

 

Детальну інформацію щодо можливості роботи преси в Стамбулі можна переглянути на офіційному сайті змагань.

Ціни на розміщення в офіційних медіа-готелях чемпіонату попередньо можна дізнатися за наступним посиланням:  http://www.istanbul2012wic.org/accommodationmedya.php

 

 

 

Усі витрати журналістів на відрядження до Стамбулу лише за рахунок видань. Для отримання акредитаційного коду доступу журналісти мають надати до Федерації легкої атлетики України редакційний лист з гарантією виплати усіх витрат на поїздку за підписом головного редактора видання.