7.09 – орієнтир для українських спринтерок

284

Зимовий легкоатлетичний сезон розпочався на всіх континентах і вже встиг відзначитися високими результатами.

 

 

Х’юстон (США) На міжнародному турнірі Leonard Hilton Invitational жіноча шістесятиметрівка стала найбільш вражаючою і доволі несподіваною за показаними результатами. Переможниця Мюррель Ахуоре показала на фініші новий національний рекорд Берега Слонової Кістки з результатом 7.09сек. Минулої зими саме цей показник був найкращим результатом світового сезону на найкоротшій офіційній спринтерській дистанції серед жінок. Лаверн Джонс-Феррете з Американських Вірджинських островів, яка повернулася на бігову доріжку, фінішувала другою з результатом 7.14сек. Серед чоловіків на цій дистанції найшвидшим був член американської національної збірної Трелл Кіммонз – 6.62сек. На шістдесяти метрівці з бар’єрами найкращі показники в активі Аррієса Меррітта – 7.80сек та нігерійки Сеун Адігун – 8.12сек.

 

 

Москва (Росія) На Різдвяному Кубку олімпійська чемпіонка в естафеті 4х100м Олександра Федоріва була першою на дистанції 300 метрів з показником 36.54сек. Це дванадцятий результат за всю історію цього виду в закритих приміщеннях. Наталя Назарова виграла біг на 500 метрів – 1:10.15. Наталя Мурінович стла першою на шістдесятиметрівці – 7.34сек (7.31 у забігові). Чемпіонка Європи зі стрибків у довжину Інета Радевіца виступала на російських змаганнях у якості гості, що не завадило їй показати найкращий результат в секторі для стрибків  у довжину –  6м51см. На середніх дистанціях росіянки показали традиційно високі результати. Євгенія Золотова стала першою з бігу на 1000метрів (2:38.92), а дворазова чемпіонка Європи серед молоді Єлєна Аржакова виграла вдвічі довшу дистанцію з показником 5:48.85.

В змаганнях чоловіків стрибок на 17 метрів рівно в секторі для потрійного здійснив Юрій Ковалов. Павєл Караваєв виграв чоловічі стрибки у довжину з результатом 7м93см, а Сєргєй Мудров став найкращим серед стрибунів у висоту з показником 2м27см. Рекордсмен Росії з бігу на 60 метрів з бар’єрами Євгеній Борісов пробіг свою дистанцію за 7.84сек. Роман Смірнов з результатом 33.80сек був найшвидшим з бігу на 300 метрів.

 

 

Брісбен (Австралія) На змаганнях Brisbane Track Classic чемпіонка світу з бігу на 100 метрів з бар’єрами Саллі Пірсон стартувала на гладкій стометрівці з результатом 11.25сек. Це на дві десяті секунди краще, аніж перший результат Саллі минулої зими. Найкраща легкоатлетка минулого року сподівається, що цей результат стане лише початком її вдалих виступів у місцевій серії the Qantas Australian Athletics Tour. Після фінішу Пірсон зробила висновок, що такий високий показник – це продовження фантастичної спортивної форми, набраної нею минулого року. Схоже, саллі чудово впоралася з відновленням після травми, яку спринтера отримала у грудні 2011. «Я знаю, що маю уважно дослухатися до власного тіла, аби без травм і з хорошим здоров’ям підійти до Олімпійських Ігор в Лондоні. Цього року моє завдання номер один – привезти в Австралію олімпійську медаль», – сказала спортсменка.

 

 

Тим часом на своїй сторінці у Фейсбуку чемпіонка світу зі стрибків у довжину Брітні Різ повідомила, що на місцевих змаганнях показала результат 6м62см.

Попередня статтяНедільний старт Лебедя
Наступна статтяРіздвяні Старти в Києві