Меморіал Олексія Дем’янюка стартує у Львові

231

20 січня у старовинному Львові відбудуться цікаві міжнародні змагання зі стрибків у висоту присвячені пам’яті Олексія Дем’янюка.

 

Програма змагань.

 

  

Кожного року турнір збирає спортсменів високого класу з України, Білорусі, Росії, Польщі. Цього року до  спортивного манежу Львівського державного університету фізичної культури вперше приїде команда юних спортсменів  зі Словаччини.

 

  

У боротьбі за медалі візьмуть участь титуловані стрибуни. В сектор вийдуть   призер чемпіонату Європи серед молоді Андрій Проценко з Херсону, призер Всесвітньої універсіади 2011  поляк Войцек Тейнер , майстер спорту міжнародного класу Віктор Шаповал, екс-чемпіон світу Юрій Кримаренко, призер І юнацьких олімпійських ігор Віктор Черниш, досвідчені атлети  Андрій Рубель та росіянин Семен Позняков.

 

  

У змаганнях жінок ми побачимо переможницю Меморіалу Дем’янюка минулого року,   призерку молодіжного чемпіонату Європи 2011  Оксану Окунєву.

 

 

 

 

Окрім висококласних стрибунів, Львів побачить і титулованих гостей.

Зокрема, вперше змагання відвідає рекордсмен України з десятиборства, головний тренер збірної України з легкої атлетики Олександр Апайчев, який займається зараз формуванням  команди на Олімпіаду в Лондон.

Традиційно прикрасять спортивний захід олімпійська чемпіонка Тетяна Самойленко та   призер Олімпійських ігор Інга Бабакова. Будуть спостерігати за баталіями головний тренер штатної команди України  з легкої атлетики Павло Бардаков та старший тренер зі стрибків у висоту В’ячеслав Тиртишник. Організатори змагань підготували для почесних гостей екскурсію вуличками  старого Львова та похід на концерт Олега Кульчицького.

 

  

У ролі глядачів на турнірі будуть присутні Майстер спорту міжнародного класу з Харкова Олександр Нартов та переможець командного Чемпіонату Європи Дмитро Дем’янюк. Дмитро бере активну участь у підготовці турніру, присвяченого пам’яті його батька. Зокрема, він є дизайнером головної афіші та запрошень для глядачі.

 

 

 Вболівальники , в свою чергу, також не будуть обділені увагою . По ходу змагань ведучими шоу розігруватимуться різноманітні призи від спонсорів змагань. Головним лотом буде туристична поїздка до Венеції.

 

  

А які ж призи отримають переможці? У чоловіків призери Гран-Прі будуть нагороджені грошовими преміями , а в жінок чемпіонка отримає красиве болеро з натуральної шиншили.

  

 

Організаторами турніру є спортивний клуб “Висота”, Львівський державний університет фізичної культури , Львівське училище фізичної культури, Управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА  за сприяння Федерації легкої атлетики України.

 

  

Всю інформацію про змагання, в тому числі фото, відео та  результати наживо, можна отримати на офіційному сайті змагань www.vysota.org