Світла пам’ять…

242

12 квітня 2012 року після нетривалої боротьби з хворобою пішов з життя Євген Фролов.

 

Євген Іванович народився 18 березня 1935 року в Києві у сім’ї військовослужбовців, через що об’їздив з родиною увесь Радянський Союз. Тривалий час Фролов жив і працював у Росії, де за свої звитяги отримав звання Заслуженого тренера.

 

У 1966 році Євген Іванович організував перший на теренах СРСР надмарафон Сахалін – Владивосток – Москва. У 1989 став організатором марафону Сєвєробайкальськ – Тинда. Сам Фролов взяв участь у 105-ти марафонський пробігах, ставши неодноразовим чемпіоном світу з марафонського бігу серед ветеранів.

 

Повернувшись в Україну Євген Іванович став ідейним натхненником та організатором марафону в Зазим’ї, якому згодом було надано статус Кубка України з марафонського бігу і внесено до щорічного календаря ФЛАУ. 18-19 травня 2012 року цей марафон відбудеться вчетверте…

 

Прощання з Євгеном Івановичем Фроловим відбудеться 14 квітня 2012 року о 12 годині дня у селі Зазим’є.

 

Федерація легкої атлетики України та вся легкоатлетична родина України глибоко сумує з приводу передчасної втрати неперевершеного спортивного організатора та справжнього фахівця своєї справи. Висловлюємо наші щирі співчуття родині, близьким та друзям Євгена Івановича.

 

Сумуємо… Любимо… Пам’ятаємо…

Попередня статтяРатифіковано світовий рекорд Наталі Добринської
Наступна статтяЗ ВЕЛИКОДНЕМ!