Програма кандидата Валерія Борзова

194
borzov_zvit
Програма кандидата в президенти ФЛАУ від федерації легкої атлетики м. Києва Валерія Борзова
 
    Головним завданням в роботі ФЛАУ на 2013-2016 рр. стане «Розвиток легкої атлетики в регіонах України».
    З цією метою пропонується змінити структуру управління Федерацією:
    Перший віце-президент: відповідатиме за роботу з центральними органами виконавчої влади, профільним комітетом Верховної Ради України та маркетингову діяльність Федерації.
     Віце-президент: відповідатиме за роботу з обласними федераціями, спонсорами, які підтримають програму розвитку регіональних федерацій, юридичний супровід діяльності Федерації.

     Віце-президент: відповідатиме за розвиток міжнародних зв’язків Федерації і проведення міжнародних заходів в Україні.
 
 
 
Структура виконкому ФЛАУ та нові принципи її утворення:
 
    З 15 членів виконкому (згідно Статуту):
    5 членів виконкому – Президент ФЛАУ, віце-президент ІААФ і віце-президенти ФЛАУ входять до її складу за посадою.
    4 члена виконкому – пропонує обраний Президент з числа членів ФЛАУ.
    6 членів виконкому – пропонують обраному Президенту делегати конференції, згідно спортивно-територіального принципу. Ці члени виконкому відповідають, в першу чергу, за дотримання регіональних інтересів, розвиток легкої атлетики в своїх регіонах та увійдуть до складу міжрегіонального комітету розвитку ФЛАУ.

     Пропонується наступний спортивно-територіальний принцип (умовний) представництва у складі виконкому від регіонів України:
   • «Західний регіон» – федерації Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненській, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей через своїх делегатів висувають на затвердження конференцією 2-х кандидатів у члени виконкому.
   • «Центральний регіон» – федерації Донецької, Київської, міста Києва, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей, через своїх делегатів висувають на затвердження конференцією 2-х кандидатів у члени виконкому.
   • «Південний регіон» – федерації АР Криму, міста Севастополя, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей, через своїх делегатів висувають на затвердження конференцією 2-х кандидатів у члени виконкому.
 
Маркетинг
 
    Для розробки цієї теми ми реалізуємо наступні дії:
   • вдосконалимо роботу зі ЗМІ, як в центрі, так і на периферії;
   • сформуємо стійке уявлення зацікавлених бізнес-структур про те, що легка атлетика України є потужним рекламоносієм;
   • залучимо досвід маркетингових експертів ЄАА для розробки маркетингової програми ФЛАУ.
     З цією метою буде створено робочу групу за участю віце-президентів ФЛАУ, яка протягом 3 місяців розробить програму «Маркетинг ФЛАУ», проведе серію консультацій з фахівцями ЄАА, окремими європейськими федераціями, представниками бізнес-структур в Україні з залученням індивідуальних контактів та ділових партнерів. Програма «Маркетинг ФЛАУ» буде винесена на обговорення, узгоджена з регіональними федераціями і затверджена в кінці 2013 року. Програму ми затвердимо в кінці 2013 року.
     Розроблені механізми також дозволять залучати спонсорів для регіональних ФЛА України.
 
Фінансова діяльність
 
     ФЛАУ надасть фінансову підтримку регіональним федераціям:
  • на пайовій основі поетапно профінансує придбання, ремонт офісних приміщень регіональних ФЛА;
  • забезпечить регіональні офіси оргтехнікою на протязі 4 років;
  • на конкурсній основі, ФЛАУ надасть безкоштовно спортивний інвентар та обладнання для ДЮСШ та СДЮШОР.
     Для фінансування цих витрат щорічно буде виділятися до 25% від надходжень до ФЛАУ.
     Комітет розвитку Федерації розробить положення про «Фонд ФЛАУ» для розвитку резервного спорту.
     Для групи резерву та програми «Дитяча легка атлетика» ми заплануємо щорічні витрати до 15% від надходжень до ФЛАУ.
     Федерація продовжить розвиток програми допомоги національним збірним командам України, спортивним суддям та тренерам.
 
Обмін інформацією
 
    До функціональних обов’язків керівництва та секретаріату ФЛАУ буде внесено зобов’язання щодо підготовки поточних інформаційних матеріалів за напрямками їх діяльності.
    Буде запропонована допомога регіональним ФЛА щодо висвітлення їх інформаційних матеріалів.
 
Підвищення кваліфікації
 
    ФЛАУ введе в штатний розклад свого офісу посаду співробітника з спортивно-методичної роботи зі спортивними суддями та тренерами – викладачами, що працюють за програмою «Дитяча легка атлетика».
    ФЛАУ повторно запропонує для розгляду та впровадженню у спортивних школах країни спеціальну трирівневу програму ІААФ з підвищення кваліфікації тренерів спортивних шкіл.
    ФЛАУ, спільно з НУФСУ, організує регулярний «потік» інформації з центру на периферію з питань спортивно-методичного характеру.
    ФЛАУ доручить спортивно-методичній комісії, спільно з НУФСУ, розробити рекомендації для спортивних шкіл та училищ олімпійського резерву за напрямками:
   • рекомендації для спортивних шкіл з проведення щотижневих методичних занять (з випуском методичних посібників, виходячи з досвіду провідних тренерів України та світу);
   • рекомендації для Держслужби щодо внесення змін до системи визначення тренерських категорій, з урахуванням вимог щодо підвищення кваліфікації;
   • спільно з НУФСУ розробить пропозиції щодо вдосконалення системи проходження практики для студентів-легкоатлетів фізкультурних ВНЗ України.
    ФЛАУ продовжить практику організації та проведення курсів та семінарів для підготовки та перепідготовки спортивних суддів на базі програм ІААФ, за участю і співробітництвом з Московським регіональним центром розвитку ІААФ.
 
Удосконалення календаря змагань
 
    ФЛАУ буде щорічно (вересень місяць) проводити календарні конференції з метою формування національного календаря з урахуванням пропозицій регіонів.
     З 2014 року буде введений чемпіонат України з естафетного бігу, як відбіркові змагання до першого чемпіонату світу з естафет 2014 року.
     З 2014 року буде додатково введено юнацький чемпіонат України серед ДСТ та відомств.
    З 2015 року буде введено пілотний проект «Кубок міст України» (з урахуванням введення в дію стадіонів у західному, центральному та південному регіонах України).
     ФЛАУ візьме до уваги пропозицію ІААФ по термінам проведення національного чемпіонату.
     ФЛАУ підготує пропозиції щодо принципів формування квот на розміщення учасників всеукраїнських змагань від регіонів.
     Спільно з тренерами штатної команди буде розроблений і запропонований для затвердження Держслужбою календар змагань на 2015 і 2016 роки у плані підготовки до майбутньої Олімпіади в Бразилії, з урахуванням специфіки кліматично-географічних умов південної Америки.
 
Національні збірні команди
 
     ФЛАУ, спільно з тренерами штатної команди, розробить для затвердження Держслужбою стратегію відбору та підготовки кандидатів на участь в Олімпіаді 2016.
     При розробці Цільової комплексної програми будуть внесені пропозиції щодо реконструкції пріоритетних спортивних баз в інтересах підготовки збірних команд України в регіонах.
    Спільно з керівництвом штатної збірної команди, профільним департаментом і Укрспортзабезпеченням, ФЛАУ розробить для затвердження Держслужбою спільних заходів щодо перевірки організації і проведення навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд.
Буде здійснюватись контроль за методичним рівнем організації тренувального процесу резервного складу збірних команд.
    ФЛАУ розробить програму підготовки національних збірних команд до чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор з урахуванням міжнародного досвіду.
    ФЛАУ продовжить підтримку календаря зборів для резервного складу на рівні 30% від загального бюджетного фінансування легкої атлетики.
 
Підготовка до чемпіонату світу 2013
 
   • Спільно з «Агенцією з підготовки та проведення в м. Донецьк чемпіонату світу-2013 р. з легкої атлетики серед юнаків», буде підготовлено проект звіту для Ради ІААФ (до 15.11.2012).
   • До 20.11.2012 буде організовано заслуховування звіту в м. Донецьку на засіданні робочої групи з підготовки до чемпіонату світу.
 
     Першочергові завдання з попередньої організації чемпіонату:
   • До 25.01.2013 – проведення «ознайомчого семінару» в м. Донецьку з керівниками основних напрямків підготовки чемпіонату. Список керівників, після проведення семінару і узгодження з керівниками області та міста, буде відправлений у ІААФ;
   • До 15.02.2013 – завершити роботу з легалізації логотипу чемпіонату;
   • До 10.03.2013 – опрацювання програмних матеріалів з підготовки спортивних суддів з термінами проведення семінарів згідно затвердженого регламенту;
   • Будуть затверджені на рівні регіонального оргкомітету наступні програми і проекти кошторисів:
    – «Зустріч, відправка учасників»;
    – «Розміщення і харчування»;
    – «Транспортне забезпечення»;
    – Кошториси на проведення чемпіонату;
    – Програма проведення тестових змагань – чемпіонату України серед юнаків у м. Донецьку, згідно регламенту ІААФ;
    – План заключних заходів, за підсумками тестових змагань і висновки експертів ІААФ;
    – Інші заходи згідно затвердженого регламенту.

Попередня статтяПрограма кандитата Ігоря Гоцула
Наступна статтяПрограми кандидатів на посаду президента ФЛАУ