Підсумки звітно-виборної конференції ФЛАУ

4
8 листопада відбулася звітно-виборна конференція ФЛАУ в м.Києві, в ході якої були прийняті наступні основні рішення:

1. Роботу керівництва ФЛАУ за звітний період визнано незадовільною.

2. На посаду президента територіальними федераціями було висунуто три претенденти:
– Валерій Борзов;
– Ольга Бризгіна;
– Ігор Гоцул.

Ольга Бризгіна зняла свою кандидатуру.
Результати відкритого голосування делегатів:
– за Валерія Борзова: 4 голоси;
– за Ігора Гоцула: 22 голоси.

Новим президентом ФЛАУ став Ігор Гоцул.3. Першим віце-президентом обрано Євгена Баженкова.

4. Віце-президентами стали Ольга Бризгіна та Наталія Добринська.

5. Обрано новий склад виконкому:

 

№ п.п. ПІБ Федерація
1 Бубка Сергій Назарович Донецька
2 Гоцул Ігор Євгенійович Кіровоградська
3 Баженков Євген Володимирович Івано-Франківська
4 Бризгіна Ольга Аркадіївна Луганська
5 Добринська Наталія Володимирівна Вінницька
6 Гудим Микола Павлович Сумська
7 Ольховникова Ірина Володимирівна Запорізька
8 Клевакіна Тетяна Борисівна Донецька
9 Тимченко Фідель Іванович м. Київ
10 Бабакова Інга Альвідасівна Миколаївська
11 Комаров Андрій Анатолійович Київська
12 Величко Олександр Іванович Київська
13 Немчінов Олег Миколайович Львівська
14 Білуха Наталія В’ячеславівна Кримська
15 Єднак Валерій Дмитрович Тернопільська
16 Матешко Віталій Васильович Івано-Франківська
17 Смєлаш Леонід Йосипович Київська
18 Білоног Юрій Григорович Одеська

6.Обрано новий склад президії:

№ п.п. ПІБ Представництво
1 Гоцул Ігор Євгенійович Президент ФЛАУ
2 Баженков Євген Володимирович Перший віце-президент
3 Добринська Наталія Володимирівна Віце-президент
4 Бризгіна Ольга Аркадіївна Віце-президент
5 Бубка Сергій Назарович Член виконкому
6 Бабакова Інга Альвідасівна Член виконкому
7 Білоног Юрій Григорович Член виконкому
8 Білуха Наталія В’ячеславівна Член виконкому
9 Величко Олександр Іванович Член виконкому
10 Гудим Микола Павлович Член виконкому
11 Єднак Валерій Дмитрович Член виконкому
12 Комаров Андрій Анатолійович Член виконкому
13 Клевакіна Тетяна Борисівна Член виконкому
14 Матешко Віталій Васильович Член виконкому
15 Немчінов Олег Миколайович Член виконкому
16 Ольховникова Ірина Володимирівна Член виконкому
17 Смєлаш Леонід Йосипович Член виконкому
18 Тимченко Фідель Іванович Член виконкому
19 Пуртова Аза Броніславівна АР Крим
20 Москалюк Костянтин Михайлович Вінницька
21 Булковський Андрій Зигмундович Волинська
22 Гребенюк Віктор Тарасович Дніпропетровська
23 Кордюкова Олена Вікторівна Донецька
24 Нікітін Андрій Вікторович Житомирська
25 Коломоєць Анатолій Іванович Закарпатська
26 Самойленко Володимир Анатолійович Запорізька
27 Матешко Наталія Миколаївна Івано-Франківська
28 Сторч Віктор Андрійович Київська
29 Соколовський Олег Миколайович Кіровоградська
30 Рикалов Юрій Володимирович Луганська
31 Тарнакін Віталій Вікторович Львівська
32 Бугайов Анатолій Іванович Миколаївська
33 Мельников Анатолій Васильович Одеська
34 Клименко Валентин Петрович Полтавська
35 Чулаєвський Борис Васильович Рівненська
36 Філенко Ігор Миколайович Сумська
37 Степанюк Олександр Іванович Тернопільська
38 Кириленко Віталій Володимирович Харківська
39 Рибак Микола Миколайович Херсонська
40 Мельник Анатолій Гнатович Хмельницька
41 Сіренко Леонід Васильович Черкаська
42 Гешко Іван Тарасович Чернівецька
43 Луценко Володимир Васильович Чернігівська
44 Резанов Євген Анатолійович м.Київ
45 Шашин Микола Олексійович м.Севастополь

7.Обрано новий склад ревізійної комісії:

 
№ п.п. ПІБ
1 Малярчук Микола Антонович
2 Мендусь Олександр Петрович
3 Горбачов Олександр Васильович
4 Машанєнков Олег Віталійович