Збірна команда України

12

Делегація
для участі у чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу
7-10 грудня 2012 р.,м. Будапешт (Угорщина)

Чоловіки

Дорослі

Гелетій Ігор
Дата народження: 17 жовтня 1982 р.
Область, яку представляє: Івано-Франківська

Лашин Дмитро
Дата народження: 17 лютого 1988 р.
Область, яку представляє: Київська

Лебідь Сергій
Дата народження: 15 липня 1975 р.
Місто, яке представляє: Дніпропетровськ

Семенович Богдан
Дата народження: 18 липня 1986 р.
Область, яку представляє: Київська

 

Юніори

Дацько Юрій
Дата народження: 15 січня 1993 р.
Область, яку представляє: Миколаївська

Гончаренко Владислав
Дата народження: 5 червня 1994 р.
Область, яку представляє: Київська

Марчук Владислав
Дата народження: 11 жовтня 1993 р.
Область, яку представляє: Вінницька

Якимчук Максим
Дата народження: 7 червня 1994 р.
Область, яку представляє: Хмельницька

 

U23

Олефіренко Ігор
Дата народження: 14 березня 1990 р.
Область, яку представляє: Київська

Сірук Дмитро
Дата народження: 12 квітня 1991 р.
Область, яку представляє: Рівненська

Старжинський Андрій
Дата народження: 18 червня 1990 р.
Область, яку представляє: Вінницька

Стребков Іван
Дата народження: 28 вересня 1991 р.
Місто, яке представляє: Тернопіль

Вихопень Юрій
Дата народження: 8 травня 1992 р.
Область, яку представляє: Київська

 

Жінки

Юніорки

Дункан Ганна
Дата народження: 8 січня 1993
Область, яку представляє: АР Крим

Ходаківська Марія
Дата народження: 4 січня 1994 р.
Область, яку представляє: Київська

Хоптяна Тетяна
Дата народження: 24 січня 1995 р.
Область, яку представляє: Київська

Прищепа Наталія
Дата народження: 11 вересня 1994 р.
Область, яку представляє: Рівненська

 

U23

Яроцька Ольга
Дата народження: 14 листопада 1991 р.
Місто, яке представляє: Київ

Хапіліна Вікторія
Дата народження: 23 квітня 1992 р.
Область, яку представляє: Запорізька

Кілярська Валентина
Дата народження: 2 липня 1990 р.
Область, яку представляє: Миколаївська

Погорєльська Вікторія
Дата народження: 4 серпня 1990 р.
Місто, яке представляє: Харків

Андрущенко Ю. Н. (Київ) – керівник
Буракова Т. В. (Київ) – тренер
Кузін О. Л. (Київська) – тренер
Борейко М. М. (Тернопіль) – тренер
Романчук С. І. (Київська) – тренер
Житовоз В. П. (Київська) – тренер
Белецька Т. В. (Київ) – тренер
Степанкова Н. Г. (Донецька) – тренер-лікар
Кравчук В. В. (Хмельницька) – тренер-масажист