Людмила Оляновська встановила юніорський рекорд України

300

Минулого вік-енду Суми приймали Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи Володимира Голубничого. Киянка Людмила Оляновська перемогла на них з юніорським рекордом України.

Взяти участь у змаганнях на призи дворазового олімпійського чемпіона зі спортивної ходьби приїхали 177 спортсменів з десяти команд. На старт дистанції 5000 метрів серед юніорок вийшли сім атлеток. 19-річна Оляновська сміливо могла змагатися і серед дорослих, адже час показаний нею, став не лише юніорським рекордом України, а й найвищим досягненням України серед дорослих.

Час Людмили – 21.47,30 хв. Попередній рекорд серед юніорок (22.07,50 хв) належав Вавіловій Світлані і був встановлений у лютому 2006 року також у Сумах.

Другою серед юніорок фінішну лінію перетнула Аліна Гальченко (23.23,63 хв).

Серед юніорів найшвидше 5000 метрів подолав Кирило Андрущенко (21.47,12 хв).

Серед дорослих перемогу на дистанції відсвяткувала Наталія Жорняк (22.00,96 хв).

Ознайомитися з результатами змагань можна тут.

Попередня статтяДмитро Яремчук святкує 70-річний ювілей!