Зі світу по нитці: різдвяні привітання та зірковий склад на “Русской зиме”

262

     Організатори турніру «Русская зима» продовжують вражати зірковим складом учасників.

     У Москві виступлять срібний і бронзовий призер Олімпійських ігор з бігу на 800 метрів Найджел Амос з Ботсвани та Тімоті Кітум з Кенії. Компанію їм складе титулований росіянин Юрій Борзаковський. Іменита трійця в Росії долатиме дистанцію 600 метрів.

     Амос і Кітум в олімпійському Лондоні поступилися лише рекордсмену світу Давіду Рудіші.

     Рекорд «Русской зимы» на 600-метрівці – 1.15,26 хв. Найвище світове досягнення на цій дистанції – 1.15,12 хв. Організатори змагань сподіваються на те, що 2013 року цей результат буде покращено.

***

     На честь дворазової олімпійської чемпіонки ефіопки Мезерет Дефар назвуть одне з нових відділень Commercial Bank of Ethiopia (CBE). Спортсменка представляє спортивний клуб цього банку, який також виступає її спонсором. За свої досягнення Дефар отримала від СВЕ 9000 доларів.

***

     Планами на зимовий сезон поділилася срібна призерка Олімпійських ігор зі штовхання ядра росіянка Євгенія Колодко.

     «Не можу сказати, що буду якось надзвичайно потужно готуватися і показувати нереальні рекорди. Так, я тренуватимуся, але без форсажу. Якщо вийде виступити на чемпіонаті Європи – добре, але загадувати не хочу.

     Уже стільки часу пройшло, а я все ще сирувата, не можу прийти в тонус, зібрати себе. Трішки схожа на амебу. Головне, набрати оберти Але за рахунок того, що у мене була дуже крута форма влітку, зараз легше до неї повернутися. Минулого сезону мені було складніше її набирати. Потрібно просто працювати, не шкодуючи себе. Вперед і з піснею», – зазначила Колодко.

***

     Провідні легкоатлети світу у своїх твіттерах розповіли про те, як відсвяткували Різдво, та привітали уболівальників.

Бланка Влашич поділилася фото зі своїми подарунками.

Катаріна Джонсон-Томпсон продемонструвала всім свої кулінарні вміння.

Джако Гілл посидів на руках у Санти.

Андреас Торкільдсен надіслав фотопривітання від усієї сім’ї.

І, звичайно, не обійшлося без вітання Усейна Болта.