Ткачук, Облещук і Ляхович – чемпіонки Івано-Франківської області

245
13-14 січня пройшов чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики у закритих приміщеннях серед юнаків та дорослих і чемпіонат області з легкоатлетичних метань серед юнаків та дорослих. Змагання проводила Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області спільно з головним управлінням у справах сім’ї молоді та спорту Івано-Франківської ОДА.

 
Чемпіонати проходили в легкоатлетичному манежі Івано-Франківського ВНЗ коледжу фізичного виховання , манежі  Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу та стадіоні ” Юність”. До програми змагань увійшли 15 легкоатлетичних дисциплін. Участь у них взяли атлети ДЮСШ,ШВСМ, СК ,ФСТ, міст і районів області.
 
Саме за результатами цих змагань формуються збірні команди для участі у Всеукраїнських змаганнях.
 
Чемпіонці Європи серед юніорів і одній з найсильніших бігунок України на 800 метрів Анастасії Ткачук для перемоги вистачило 2.07,2 хв. Нагадаємо, що особистий рекорд Анастасії у приміщеннях – 2.03,95. Його вона встановила у лютому минулого року у Сумах. Ткачук змагалася серед дівчат 1995 р.н. і старших.
У цій категорії виступала і одна з лідерок збірної України зі штовхання ядра Галина Облещук. Вона упевнено перемогла на обласній першості, штовхнувши снаряд вагою 4 кг на позначку 18,24 м.
 
Юнаки 1996 р.н. і молодші штовхали ядро вагою 5 кг. Чемпіоном обласної першості став Назар Шарий з результатом 18,71 м.
 
Учасниця трьох Олімпіад, фіналістка Ігор-2004 списометальниця Тетяна Ляхович перемогла з результатом 50,68 м.
 
З результатами чемпіонату Івано-Франківської області з легкої атлетики серед юнаків і дорослих і чемпіонату Івано-Франківської області з легкоатлетичних метань серед юнаків та дорослих можна ознайомитися тут.
Матеріали надано Федерацією легкої атлетики Івано-Франківської області