Олімпійські призери подарують спортивне свято вихованцями школи-інтернату Донецька

226
У Донецьку тривають заходи, присвячені юнацькому чемпіонату світу з легкої атлетики. Нагадаємо, що світову першість столиця Донбасу прийматиме у липні.

 
Спортивне свято для дітей пройде 23 січня у Донецькій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів №1. У навчальному закладі виховується 160 дітей сиріт і дітей без батьківської опіки.
 
Участь у спортивній акції візьме керівництво міста й області. У програмі свята – конкурси для дітей віком 10-13 років. Учні інтернату виконуватимуть легкоатлетичні вправі в одній команді з відомими легкоатлетами. Серед них – срібна медалістка Олімпійських ігор-2008 і чемпіонату світу-2007 з бігу на 1500 метрів Ірина Ліщинська, бронзова медалістка Олімпійських ігор-2012, чемпіонка світу і Європи з потрійного стрибка Ольга Саладуха, віце-чемпіон Європи-2010 зі стрибків з жердиною Максим Мазурик, фіналістка Олімпійських ігор-2012 та чемпіонка Європи у складі естафети 4х400 метрів Аліна Логвиненко, чемпіон Європи у складі естафети 4х100 метрів Костянтин Васюков.
 
Організатори акції сподіваються пронести крізь неї ідею здорового способу життя і привернути увагу до легкої атлетики.
Інформацію надано «Агенцією з підготовки чемпіонату світу-2013 з легкої атлетики серед юнаків»
Попередня статтяАлександр Шустов: «После Лондона сказал всем, что завязываю со спортом»
Наступна статтяЧемпіони світу та Європи візьмуть участь у «Меморіалі Дем’янюка»