Легкоатлетичний вік-енд: перемога Стуй та кенійські п’єдестали у Севільї

276
Минулого вік-енду відбувся ряд міжнародних і національних легкоатлетичних змагань. Про «Меморіал Дем’янюка» ми докладно розповідали у попередніх матеріалах. Цього разу поговоримо про І етап Кубку Державної школи вищої спортивної майстерності та змагання за кордоном.

***

І етап Кубку ДШВСМ 19-20 січня відбувся у Києві. На дистанції 400 метрів найкращий час показала Ольга Земляк (55,53 хв). Наталія Лупу фінішувала з другим результатом (55,86 хв). Спортсменки бігли у різних забігах.

У чоловіків переможцем на цій дистанції став Сергій Бородін (49,70 хв). Дмитро Гедзюк другий (50,20).

Ігор Давидов найшвидше подолав 800 метрів (1.51,38 хв).

Христина Стуй виграла 60-метрівку з результатом 7,34 с.

60 метрів з бар’єрами у чоловіків найкраще пробіг Сергій Копанайко (7,94 с), а у жінок – Анна Плотіцина (8,37). Другою фінішувала 19-річна Юлія Должкова (8,59), а третьою стала Анна Тітімець (8,73).

Володимир Киц виграв дистанцію 3000 метрів (8.19,29 хв).

Наталія Ястребова перемогла у секторі для потрійного стрибка (13,34 м). У чоловіків з результатом 16,03 м виграв Микола Саволайнен.

Переможниця «Різдвяних стартів» зі штовхання ядра Ольга Голодна була найсильнішою і цього разу. Для виграшу їй вистачило 17,60 м. У чоловіків Микола Багач (16,80) пропустив уперед Віктора Самолюка (17,29).

Владислав Ревенко у секторі для стрибків з жердиною настрибав 5,50 м. Другим з результатом 5,40 став Олександр Корчмід.

Усі результати змагань тут.

***

У Німеччині в минулий вік-енд відбувся 13-й міжнародний турнір зі штовхання ядра Energie-Kugelstoß-Indoor. Американець Райян Вайтінг переміг з найкращим результатом сезону у світі – 21,10 м. За ним розташувалися його співвітчизники – Корі Мартін (20,59) та Ріісе Хоффа (20,25).

У жінок участь у змаганнях брали лише німкені. Виграла турнір Крістіна Шванітц (19,17 м). Далі, ніж Крістіна, цього року жінки ядро ще не штовхали. Срібна нагорода у Надіне Кляйнерт (18,01), «бронза» – у Йозефіне Терлецкі (17,55).

***

У Європі продовжують бігти крос. 20 січня у Севільї відбулися змагання під егідою IAAF 31th ‘Cross Internacional de Itálica.

У чоловіків на дистанції 10,8 км першим фінішну лінію перетнув кенієць Дайрус Бірех (31.56 хв). Лише секундою йому поступився Еммануель Бетт (31.57). Третім став Консеслус Кіпруто (32.15). Усі три атлети представляють Кенію.

Жінки долали дистанцію 8 км. І знову весь п’єдестал лишився за представницями Кенії. Мерсі Чероно впевнено перемогла (26.48 хв). Ірене Чебет Чептаі була другою (27.29), а замкнула призову трійку Магдалане Масаі (27.45).
Попередня статтяДмитро Дем’янюк і Тетяна Маркевич: «Меморіал Дем’янюка» – це сімейне свято»
Наступна статтяКалендар подій на 21-27 січня