Марія Рємєнь перемагає у Волгограді з третім результатом сезону у світі

242
У Волгограді відбулися змагання на Кубок губернатора області. На 60-метрівці українки оформили «золотий» дубль. Марія Рємєнь виграла дистанцію з результатом 7,20 с. Наталія Погребняк фінішувала слідом (7,32).

Швидше Марії цього року бігали лише три спортсменки – американки Барбара П’єр (7,18 с), Дезеріа Брайянт (7,19) та Октавіос Фріман (7.19). За 7,20 с 60 метрів 19 січня пробігла також німкеня Верена Зайлер.

Погребняк також бігла 200-метрівку, проте не фінішувала. Перемогла Патрісія Холл з Ямайки (23,57).

Ольга Земляк була п’ятою на фініші з бігу на 400 метрів (53,76). Перемогла росіянка Антоніна Кривошапка (52,57). Патрісія Холл друга (52,85).

Ксенія Курнавіна була шостою у секторі для стрибків у довжину (6,20 м). Перемогла росіянка Ольга кучеренко (6,90).

Володимир Бураков був найкращим на дистанції 400 метрів (47,71 с). Іосіфа Рабаха з Судану він випередив на 5 сотих секунди. Третім тут був Олексій Рємєнь (48,46 с).

Олександр Борисюк фінішував третім на дистанції 1500 метрів (3.41,30 хв). Артем Казбан був сьомим (3.45,65). У переможця, росіянина Валентина Смирнова, – 3.38,67 хв.

Адамс Ентоні з Сент-Кітс і Невісу переміг на 60-метрівці (6,70 с). Сергій Сагуткін поступився йому вісьмома сотими (6,78) і фінішував третім. 17-річний Роман Кравцов був шостим (6,92).

Кравцов замкнув вісімку учасників з бігу на 200 метрів (22,63 с). Найшвидше цю дистанцію подолав росіянин В’ячеслав Колесниченко (21,27 с).

Стрибуни у висоту українець Юрій Крімаренко та росіянин Олександр Шустов 19 січня змагалися між собою на «Меморіалі Дем’янюка», і от знову зійшлися у Волгограді. Перевага знову була на боці Шустова, от тільки цього разу він не переміг, та й результати обидва спортсмени показали однакові – 2,20 м. Проте Олександр подолав цю висоту з першої спроби, тоді як Юрію знадобилося дві.

Крімаренко за підсумками змагань четвертий. Переміг Нікіта Аніщенков з Росії (2,25). За ним ще два росіянина – Шустов та Данило Циплаков.